TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.254
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.874
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.883
Siyaset
 • Okuma Sayısı: 112

 • İYİ PARTİLİ DEMİR DENİZLİ’DEKİ DEV MİTİNGE KATILDI

  İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, İYİ Parti Lideri Meral Akşener’in Denizli mitingine katıldı. Denizli’den İYİ Parti Lideri Meral Akşener geçti. Akşener’in yoğun katılımla gerçekleşen mitingine İYİ Parti İl..

  İYİ PARTİLİ DEMİR DENİZLİ’DEKİ DEV MİTİNGE KATILDI
  İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, İYİ Parti Lideri Meral Akşener’in Denizli mitingine katıldı.
  Denizli’den İYİ Parti Lideri Meral Akşener geçti. Akşener’in yoğun katılımla gerçekleşen mitingine İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Demir, İYİ Parti Siyaset Akademisi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Akalın ve İYİ Parti’nin medya sorumlu İl Başkan Yardımcısı Tarık Aldeniz ile birlikte katıldı.
  1600 KİLOMETRELİK KEYİF DOLU YOLCULUK
  Başkan Demir ve ekibi 1.600 kilometrelik yolculukla ilgili şu şekilde bahsetti:
  “Gidiş geliş toplam 1.600 kilometre yol yaptık. Ancak hiç yorulmadık, yorgunluk hissetmedik. Tam tersine yolculuktan çok büyük keyif aldık ve mutlu olduk. Çünkü bir işi severek ve isteyerek yaparsanız asla yorulmazsınız. Biz de işimizi onurla, şerefle ve isteyerek yapıyoruz.”
  “DENİZLİ, İKTİDARA YÜRÜYÜŞÜN MEŞALESİNİN YIKILDIĞI AN OLMUŞTUR”
  Başkan Demir, Denizli mitingindeki atmosfer hakkında gözlemlerini de aktardı. İYİ Partili Ekrem Demir, “Denizli’de hazırlanan alan tıklım tıklım doluydu. Alanın dışına taştık. Tahminlere göre 25-30 bin Denizlili vatandaşımız alanı doldurmuştu. En önemlisi ise kadın ve gençlerin çoğunlukta olmasıydı.   Denizli, partimizin iktidara yürüyüş meşalesinin yakıldığı an olmuştur.” dedi.
  Başkan Demir sözlerini, “Bu muhteşem günü bizlere yaşatan başta Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi olmak üzere Denizli İl Başkanımız Raziye Hanıma, tüm ilçe başkanlarımız ve yönetimleri ile kentteki İYİ’ler ailesine teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL