TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 362.213
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.465
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 198
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.160
Siyaset

İYİ PARTİLİ DEMİR, GÖREVİNDE 3’ÜNCÜ YILINI DOLDURDU

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, il başkanlığının 3’üncü yıl dönümü ile ilgili açıklama yaptı. İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı’nda görevinin 3’üncü yılını dolduran Başkan Ekrem Demir yaptığı açıklamada..

İYİ PARTİLİ DEMİR, GÖREVİNDE 3’ÜNCÜ YILINI DOLDURDU
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, il başkanlığının 3’üncü yıl dönümü ile ilgili açıklama yaptı.
İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı’nda görevinin 3’üncü yılını dolduran Başkan Ekrem Demir yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“EDİRNENİN DÖRT VEKİLİNDEN BİRİNİ ARAMIZDAN TBMM’YE GÖNDERDİK”
“14 Eylül 2018 yılında başlayan il başkanlığı görevimin üzerinden tam üç yıl geçti. Üç yılda acı tatlı günlerimiz oldu. Yaptıklarımızı ve yaşadıklarımızı bu platforma sığdırmamız takdir edersiniz ki mümkün değildir. Bu konuda, mübalağasız bir kitap yazabiliriz. İzninizle kısaca birkaçına değineceğim. İYİ Parti olarak Edirne’nin dört milletvekilinden birini, aramızdan TBMM’ye gönderdik. Bu süreçte Edirne Lalapaşa Belediye Başkanı ve altı Meclis üyesinin partilerinden istifalarını takiben İYİ’ler arasına katılımlarını sağladık.”
“MİLLET İTTİFAKI OLARAK YEREL SEÇİMLERDEN BAŞARI İLE ÇIKTIK”
“Millet İttifakı olarak, girdiğimiz yerel seçimlerden başarı ile çıktık. İYİ Parti olarak İpsala ilçesini Abdullah Naci Ünsal başkanlığında kazandık. Edirne genelinde 21 belediye meclis üyeliği, 2 il genel meclis üyeliği kazanarak, belediye meclislerinde ve il genel meclislerinde temsil edilir hale geldik.”
BAŞKAN DEMİR KAYIPLARI UNUTMADI
“Geçen üç yıllık süre içinde içimi acıtan, belimi büken, adeta beni yaşlandıran Teşkilat başkanım İbrahim Şahin hocamla Süloğlu İlçe Başkanım Oğuz Alada’yı ebedi aleme yolcu ettik. Bu Vesile tekrar Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah.”
“ÜYE SAYIMIZI YÜZDE 300 ARTTIRDIK”
“Ülke ve Edirne gündemi ile ilgili yaklaşık 150’ye yakın yazı yazarak, yerel ve ulusal basında yer aldık. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener başkanlığında, genel merkezimizin belirlediği politikalar doğrultusunda, teşkilatlarımızı bilgilendirerek koordineli bir şekilde çalıştık. 14 Eylül tarihine geldiğimizde, Edirne genelindeki üye sayımızı yüzde 300 artırarak partimizi Türkiye partisi yapma yolunda gayret sarf ettik.”
YOL ARKADAŞLARINA TEŞEKKÜR…
“Tüm bu İYİ’liklere imza atmamıza destek olan zinde, istekli, arzulu, çalışkan, güçlü, il yönetimimize, başarıya endeksli teşkilat yapımıza, ilçe başkanlarımıza, ilimizin Milletvekili Sayın Orhan Çakırlar’a, Siyaset Akademisi Başkanı Sayın Profesör Dr. Mehmet Akalın hocamıza, Genel İdare Kurulu üyelerimize, Başkanlık Divanı Başkanlarımıza ve elbette ki her fırsatta yanımızda olduğunu hissettiğimiz partimizin Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’e teşekkürü borç bilirim.”
“İMKÂNLARIMIZI SONUNA KADAR HALKIMIZ İÇİN KULLANACAĞIZ”
“Önümüzdeki süreçte de hedefimize kilitlenerek zerre miskal taviz vermeden, emin adımlarla yürüyeceğiz. Davamız büyük, hedefimiz kutsal, yerimiz milletimizin hakkettiği yerdir. Kimse şüphe ve endişe etmesin, bize güveniniz ve Allah’ın(C.C.) izniyle hak ettiğiniz idareye ve konfora sahip olacaksınız. Buna ülkemizin her manada imkânı vardır. Biz de bu imkânları sonuna kadar halkımız için kullanacağız. Hedef İYİ’leştirilmiş, güçlendirilmiş, parlamenter sistem! Güçlü mutlu ve müreffeh Türkiye! En derin saygılarımla.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL