Güncel Manşet

İzcilik Kulübü’nden Özcan’a ziyaret

İzcilik Kulübü’nden Özcan’a ziyaret

Bir süre önce kongresi gerçekleşen Keşan İzcilik İhtisas Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri 9 Ocak 2014 Perşembe günü Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret ettiler.

DSC_1396 DSC_1403

Başkan Ali Milli ile Başkan Yardımcısı Nedim Gürkök, Yönetim Kurulu Üyesi Kıymet Mandıra ve Denetim Kurulu Üyesi Musa Demir, saat 14.30 sıralarında Özcan’ı makamında ziyaret ettiler.

DSC_1406

Milli Özcan’a kulübe ait fular hediye etti.

DSC_1411

Milli, göreve yeni gelen yönetim olarak Özcan’a nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirterek “Sayın başkanımıza kulübümüze bugüne kadar yaptığı destekler nedeniyle ve bundan sonra yapacağı destekler nedeniyle de teşekkür ediyoruz. Keşanlı gençlere izcilik sevgisini aşılamak için elimizden gelen çalışmayı yapıyoruz.Sayın başkanımız ilçemize büyük hizmetler verdi bu nedenle bu ilçenin bir ferdi olarak da kendisine teşekkürlerimizi bir kez daha sunuyorum.İzcilik anlamında 2 yıldan bu yana çalışmalarımız devam ediyor. Gün geçtikçe velilerimizde kulübümüze gerekli ilgi ve alakayı gösteriyorlar.Geçtiğimiz günlerde Sayın Valimiz Hasan Duruer’le gerçekleştirdiğimiz randevumuzda Korudağ’da Keşan’ı bölgemiz ve Balkanlardaki izcileri kapsayacak İzcilik Kampı projesi hazırlamak istiyoruz. Bu konuda projemizi Valiliğimize sunacağız.Keşanlılar gerçekten çok şanslı bir bölgede bulunuyor.Korudağ ve Saros Körfezi Keşan için bir nimettir” dedi.

Özcan’da ziyaret nedeniyle Milli ve beraberindekilere teşekkür ederek “İzcilik Kulübümüzün çalışmalarını takdirle karşılıyorum. Gençlerimizin izcilik konusunda yetişmesi çok güzel bir şey. Kentimizde ayrıca çevre bilincini geliştirmek gerekmektedir.Bu nedenle herkes bu konuda üzerine düşeni yapmalı.İlçemizde sanatsal,sportif aktivitelerde insanlarımız işin içinde yer alması gerekir.Sosyal aktivitelerin gelişmesi bir şehir için çok önemlidir. Bu konuda biz de üzerimize düşeni yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL