Güncel Manşet

Kadın Girişimciler Çocukları Sevindirdi

Kadın Girişimciler Çocukları Sevindirdi
Keşan TSO Kadın Girişimcileri Enez’den Sonra İpsala’da da Çocukları Sevindirdi6747d778 IMG_5249

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (Keşan TSO) Kadın Girişimciler Komitesi Yönetim Kurulu Üyeleri, sosyal sorumluluk kapsamında gerçekleştirdikleri birçok başarılı çalışmaya bir yenisini daha ekledi.

Keşan TSO Kadın Girişimcileri, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nın da katkılarıyla, 21 Ocak Salı günü İpsala’daki 4 ilkokulu ziyaret ederek öğrencilere kırtasiye ve bere yardımında bulundu.

 

IMG_5254 IMG_5261

Kadın Girişimciler Komitesi Yönetim Kurulu Üyeleri Berrin Tanyolaç, Derya Aktan, Necla Dev, Emine Günay ve Hüma Çırpan’ın katıldığı okul ziyaretleri kapsamında, öncelikle organizasyona büyük destekleri olan Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Koru’nun eşi Seniye Koru ile bir araya gelen kadın girişimciler, İpsala Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz’ü makamında ziyaret etti.

 

Kaymakam Mehmet Ali Gürbüz, ziyaret dolayısıyla Keşan TSO Kadın Girişimciler Yönetim Kurulu’na yaptıkları ziyaretten dolayı memnuniyetini belirterek, “Çalışmalarınızı ve başarılarınızı takip ediyorum. Bu konuda sizleri takdir ediyorum” dedi.

IMG_5265 IMG_5274

Heyet daha sonra İpsala Atatürk İlkokulu öğretmenlerinden Seniye Koru eşliğinde, İpsala Atatürk İlkokulu, İpsala Kurtuluş İlkokulu, İpsala Serhat İlkokulu ve İpsala Şehit Polis İbrahim Sever İlkokulu’nu ziyaret ederek kırtasiye malzemeleri ve berelerden oluşan hediyeleri okul öğretmenlerine teslim etti.

 

Okul yöneticileri ve öğretmenler tarafından ilgi ile karşılanan Keşan TSO Kadın Girişimcileri gittikleri bütün okullarda Kadın Girişimciler Komitesi’nin gerçekleştirdiği faaliyetler ile ilgili bilgi verdi.

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL