Güncel Manşet

Kadın ve erkek iç giyimler yürekleri hoplattı

Kadın ve erkek iç giyimler yürekleri  hoplattı

Anıl iç giyim, İFEXPO’da 2014 İlkbahar-Yaz Kreasyonu’ ile duyguları podyuma taşıdı.

 Attila Güvenç

İstanbul(Anayurt-Keşan Postası)- Yerli ve yabancı modacıların da ilgisi çeken İFEXPO 11’inci Uluslararası İstanbul Çorap İç Giyim Fuarı’nda 2014 İlkbahar-Yaz Kreasyonları podyuma çıktı.

defilefoto1 defilefoto4 (1)

Anıl iç giyimin modellerinin sunulduğu defilede ‘14 İlkbahar/Yaz İç giyim Koleksiyonu’ incelikli formların yakalandığı, taşlı parçaların güpür ve şeffaf detaylarla bezendiği, ten okşayıcı dantel ve filelerde romantik desenlerin coşkuyla dans ettiği standartlara bağlı kalmayan bir koleksiyon olarak beğeni topladı.

defilefoto5 defilefoto6

Baharı neşeyle karşılayan neon renkler, gözalıcı desenler ve şık dantellerin yanı sıra klasik kupların dışına çıkabilen ve ahenkli kontrastlar içeren koleksiyon uluslararası fuar katılımcılarının beğenisine sunuldu. Defilede standartlara bağlanmayı reddeden, geniş bir bakış açısına sahip Anıl tasarım ekibinin elinden çıkmış çok özel 3 kreasyon sergilendi.

defilefoto7 defilefoto8

Değişik ülkelerden katılımcı ve alıcıların da yanısıra yurt içinden de sektörün ve moda tasarımcılarının ilgilendiği Anıl koleksiyonunda 200’ün üzerinde çeşit içeren ‘homewear koleksiyonu’ floresan renklerin ve neon şeritlerin hakimiyet sürdüğü tasarımları ile ev kıyafetlerine yeni bir anlayış getirdiği görüldü. Koleksiyonun tasarımcısı Behiye Özdinç, ‘Homewear koleksiyonu ile şehirli ve modern kadının kendi evinde yaşadığı tatili tasvir etmeyi arzuladık. Rahatlığından ödün vermeyecek stil sahibi bayanların ruhlarını anlatacakları yeni bir moda dili oluşuyor. Anıl kadını ev kıyafetlerinde de baharı ve tatili neşeyle karşılıyor’ bilgilerini aktardı.

 desilefoto2 BehiyeOzdinc(ModaTasaržmcžsž)dsk (1)

Defilede kadın içgiyimlerinin yanında Anıl iç giyimin erkek markası olan Goldenbay markasının ürünleri podyumda yerini aldı.Klasik kesim ve çizgilerin yanı sıra erkekler için de bahara yakışan cesur, farklı, renkli modellerin öne çıktığı görüldü.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL