Kafdağı’nın ışıkları Gumısta

kesanpostasi 1

İddia ediyorum ki bu kitapta yazanları, yaşananları bu güne kadar hiç okumadınız. Bu kitap bir röportaj kitap çünkü. Tamamen kaynak kişilerin kendilerinden edinilmiş bilgileri yazar bizlere aktarırken tarihte yaşananlara da tanıklık edeceksiniz.

Kah üzülecek, kah heyecanlanacak kah dayanışmaya tanıklık edeceksiniz. Beş Kafkasyalı yazar ile yapılmış röportajlarda bu yazarların toplumları adına mücadelelerini okuyacaksınız. Bu kahramanlara hayran kalacağınızdan kuşkumuz yok.

Bu mükemmel mücadeleci insanların yaşadıkları hayatlara belki şaşacak, belki üzüleceksiniz. Ancak sonunda içinizde bir acı kalacak kuşkusuz.
Aslında kazanılanların ardında yaşananlar anlatılıyor bu kitapta ve kazanılanların ardındaki kayıplar ve unutulmayan bazı anılar…

1992 1994 yılları arasında yaşanan Abhazya Gürcistan savaşı ve bilinmeyenleri de bu kitapta yazarların mücadelelerinden okuyacaksınız.
Kitap türkçe ve ingilizce olarak basılmış olup imzalı olarak da Yazarın kendisinden temin edilebiliyor. Yazarın İnstagram adresine mesaj yollayarak yazarla irtibata geçebilirsiniz.

yazarın İnstagram adresi: Kutarba Pınar Ersoy Korkmaz.
İyi okumalar…

0 0

One thought on “Kafdağı’nın ışıkları Gumısta

 1. Bu kitabı tanıttığınız için teşekkür ederim.
  Ben şahsen kitabı bir çırpıda baştan sona okudum.
  Yazdıklarınızın ve yorumlarınızın hepsi doğrudur.
  Ayrıca
  Akıcı ve sürükleyici bir üslubu da vardır.
  Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

SAHİ BEYOĞLU NEREDE ?

        Derya DÜŞÜNCE   ddusunce@kesanpostasi.com […]