Siyaset

Kahta Gazeteciler Cemiyeti’nden Bircan’a ziyaret…

Kahta Gazeteciler Cemiyeti’nden Bircan’a ziyaret…
Kahta Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiler. Adıyaman’ın Kahta ilçesinde bundan iki yıl öne kurulan kuruluşunda ve yönetim kurulunda Edirne Keşanlı ve sitemizin KöşeYazarı olan Recebiye ÇATAKSEZER’in  de bulunduğu Kahta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal KUTLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri Recebiye ÇATAKSEZER, Gülçin COŞKAN, Gökhan BAYRAM, H. Yusuf ÇOBAN, İ. Halil ARMAĞAN, Bülent BUĞDAY, Murat HAKVERDİ ile görüşmeler esnasında sayın vekillerimize Kahta’nın sorunlarıyla ilgili bir dosya sundular.
12467813_1149597138391756_389983800_n
Bunun yanı sıra ülkemizin mozaiğini anımsatan Adıyaman’dan Edirne’ye, Ordu’dan,İstanbul’a değişik illerimizden oluşan renkli yönetim kurulu üyeleri ile ülkemizin diğer sorunlarını da dile getirdiler .
12468220_1149597585058378_1305948630_n
Kahta Gazeteciler Cemiyeti; Edirne Milletvekili Erdin Bircan’a da Hayırlı olsun ziyaretinde bulundular . Sayın BİRCAN la kardeşlik ve barış üzerine yaptıkları konuşmada Adıyaman’dan,Edirne’ye Kahta’dan Keşan’a sadece aramızda kilometreler olduğunu, sevgi köprülerini kurarak Adıyaman insanın sıcaklığıyla Edirne insanın sıcaklığını kucaklamak için Nemrutta güneşin doğuşunu seyretmeye davet ettiler . Sayın BİRCAN da barış ve kardeşlik için kalplerdeki sevgilerin yeterli olduğunu Edirne insanın yumuşak başlı , ılımlı ve kucaklayıcı olduğundan bahis ettiler . Kahta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kutlu ve beraberindeki heyet Edirne Milletvekili Sayın Erdin Bircan’amgösterdikleri sıcacık ilgi ve alakadan dolayı , tüm arkadaşlarım adına kendilerine teşekkür ediyoruz.” Dedi..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL