Güncel Kültür Sanat Manşet Siyaset

Kamil Sönmez’e, Kılıçdaroğlu ve sanatçılardan vefa gecesi

Kamil Sönmez’e, Kılıçdaroğlu ve sanatçılardan vefa gecesi

KAMİL SÖNMEZ ‘E KILIÇDAROĞLU

VE SANATÇILARDAN VEFA GECESİ

 
Attila Güvenç
İstanbul(Anayurt)- Geçirdiği hastalık nedeniyle tedavi gören ünlü türkücü Kamil Sönmez’e destek için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve sanatçılar 15 Kasım günü Bostancı Kültür merkezinde bir araya geliyor.

  

Eylül ayında Sönmez’i hastanede ziyaret eden Kemal Kılıçdaroğlu’ nun himayesinde sanatçı dostları Kamil Sönmez ’e 45. Sanat Yılını sahnede kutlaması için özel bir gece düzenliyorlar.
Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki özel geceyi Oktay Kaynarca ve Sevcan Orhan sunacak. Bu özel gecede sanatçı Yavuz Bingöl’ün organizasyonuyla sahneye çıkacak olan sanatçılara CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu  teşekkür plaketi verecek.

 

Zafer Dalgıç Orkestrası eşliğinde sahneye çıkacak olan sanatçılar: Ahmet Özhan, Ali Rıza Gündoğdu, Arif Sağ, Bedri Ayseli, Belkıs Akkale, Davut Güloğlu, Erdal Erzincan, Hülya Polat, Hüsamettin Subaşı, Latif Doğan, İzzet Altınmeşe, Onur Şan, Özcan Deniz, Selahattin Alpay, Sümer Ezgü, Tuğrul Şan, Ümit Tokcan, Volkan Konak, Faruk Demir, Yavuz Bingöl ve Zerrin Özer. Halen tedavisi süren Sönmez’in de geceye katılması bekleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL