Manşet Okuma Sayısı: 10

KAR YAĞIŞI SONRASI KIRILAN AĞAÇLAR BELEDİYE EKİPLERİ TARAFINDAN KALDIRILDI

İlçemizde yaşanan yoğun kar yağışı nedeniyle karın ağırlığını taşıyamayan ve kırılan ağaçları Malkara Belediyesi ekipleri cadde ve sokaklardan temizledi. Yoğun kar yağışı ile etkin bir mücadele gerçekleştiren Malkara Belediyesi ekipleri,..

KAR YAĞIŞI SONRASI KIRILAN AĞAÇLAR BELEDİYE EKİPLERİ TARAFINDAN KALDIRILDI

İlçemizde yaşanan yoğun kar yağışı nedeniyle karın ağırlığını taşıyamayan ve kırılan ağaçları Malkara Belediyesi ekipleri cadde ve sokaklardan temizledi.

Yoğun kar yağışı ile etkin bir mücadele gerçekleştiren Malkara Belediyesi ekipleri, karın ağırlığına dayanamayarak devrilen ve kırılan ağaçlara müdahale ederek cadde ve sokaklarda trafiğin akışını tekrar sağladı.

Halk sağlığını ve güvenliğini ön planda tutan Malkara Belediyesi ekipleri, vatandaşlar için tüm olumsuzluklar ortadan kaldırılana kadar çalışarak kar yağışının yoğun olduğu bölgeleri küreme, tuzlama ve temizleme işlemleri ile güvenli hale getirdi.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul;“ Olumsuz hava koşullarının ve kar yağışının hayatı zorlaştıran her türlü etkisine karşı Malkara Belediyesi olarak çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki günlerde de devam etmesi beklenen kar yağışında ekiplerimiz ile birlikte vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için  her zaman olduğu gibi yine görevimizin başında olacağız.“ dedi.

Vatandaşlarımız mağduriyet yaşadığı durumlarda belediyemize 444 59 42 numaralı telefondan ulaşarak yardım talebinde bulunabilirler.

REKLAM

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL