Spor

Karataşoğlu “Transfer çalışmalarımız sürüyor”

Olgu Karataşoğlu “Anafartalarspor taraftarımız merak etmesin, çalışmalarımız sürüyor” Erdoğan DEMİR- 2022/2023 futbol sezonunda Edirne 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Anafartalarsapor’da sezon öncesi sessizlik yaşanıyor. Birçok kulüp her gün transferlerini kamuoyu..

Karataşoğlu “Transfer çalışmalarımız sürüyor”

Olgu Karataşoğlu “Anafartalarspor taraftarımız merak etmesin, çalışmalarımız sürüyor”

Erdoğan DEMİR-

2022/2023 futbol sezonunda Edirne 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Anafartalarsapor’da sezon öncesi sessizlik yaşanıyor.

Birçok kulüp her gün transferlerini kamuoyu ile paylaşırken Anafartalarspor’da ki sessizlik de taraftarlarını endişeye sevk ediyor.

Anafartalarsporlu taraftarlar “Kulübümüz yeni sezonda ne yapacak merak ediyoruz. Acaba transferlerimiz ne zaman başlayacak? Olgu Karataşoğlu başkanımız umarım yakın bir süreçte açıklama yapar” şeklinde konuştu.

Taraftarın bu sessizlik ile ilgili siteminin ardından kendisiyle görüştüğümüz Anafaratalarspor Kulübü Başkanı Olgu Karataşoğlu da transfer çalışmalarımız Serkan Bayraktar ve Hayrettin Yıldız hocalarımızın nezaretinde devam ediyor. Görüştüğümüz  oyuncular var. Bu transferleri netleştirdiğimizde kamuoyu ve taraftarlarımız ile paylaşacağız.  Taraftarımızı merak etmesin. Yeni sezon için iyi bir takım oluşturma çabalarımız devam ediyor” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL