Karatepe “Keşan İdmanyurdu’na destek bekliyoruz”

kesanpostasi
Okuma Sayısı:25

Haber- Fotoğraf-Kamera: Erdoğan DEMİR

 

2018/2019 Futbol sezonunda Edirne 2.Amatör Ligi’nde namağlup olarak şampiyon olan Keşan İdmanyurdu takımı 2019/2020 futbol sezonunda mücadele edeceği yeni sezon öncesi 5 Eylül 2019 Perşembe günü bir basın toplantısı düzenledi.

 

Saat 12.00’de İlkim Evelent Salonu’nda başlayan toplantıya Kulüp Başkanı Taner Karatepe ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Karatepe, Başkan Yardımvcıları Salih İşlek’in vefatını üzüntü ile karşıladıklarını ve ailesine sabır ve başsağlığı dileyerek başladığı konuşmada şunları söyledi. “Uzun bir aradan sonra yine karşınızdayız. Bildiğiniz gibi geçen sezonu namağlup olarak şampiyonlukla tamamladık. Kulübü devraldığımızda önce iyi bir yönetim oluşturduk. Kulüpte birlik beraberliği sağladık. O dönemin belediye başkanı olan Mehmet Özcan bize desteklerini esirgemedi. O moralle de lige girdik, şampiyon olduk. Şampiyonluk sürecinde şu andaki belediye başkanımız olan aday olan Mustafa Helvacıoğlu seçildiği takdirde bize gerekli desteği vereceğini söyledi. Spor ile ilgili projelerinde kulübümüzün ismini gördük. İlerleyen dönemde yardımcı olacağını söyledi. Buraya kadar her şey güzel, bir peri masalı gibi. Yalnız her şey beklediğimiz gibi olmadı. Bu bir şikayet değil, bir sitem bir özeleştiri olarak kabul etsin şu anki başkanımız. Biz şampiyonluk maçına kendi katkılarımızla kiraladığımız otobüsle gittik. Belediyemiz bize otobüs vermedi. Bu hiç beklemediğimiz bir hareketti. Keşan sporuna bir kupa hediye ettik. Yöneticilerimizle büyük bir gayret gösterdik. Yeni sezonda Keşan İdmanyurdu şampiyonluğun en iddialı takımıdır. Başkanımız belki önümüzdeki günlerde bizi davet edecek ve konuşacaktır. Başarı kolay gelmiyor. Organize bir ekiple başarı geliyor. Şeref hocamıza ayrı bir parantez açmak istiyorum. Kendisi şampiyonluğun en büyük mimarıdır. Keşanlı iş adamlarımızdan da kulübümüze katkı sağlamalarını istiyoruz. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı hedefliyoruz. Belediye başkanımızdan da bizi davet etmesini bekliyoruz” dedi.

Daha sonra söz alan Genel Kaptan Bekir Coşkun da yeni sezon için futbolcularla görüşmeleri sürdürdüklerini ve antrenör Şeref Aldanmaz ile de görüştüklerini ve kendisinin kabul etmesi halinde yeni sezonda da Şeref Aldanmaz ile yola devam etmek istediklerini belirterek “Ama tabi ki mülki amirlerimizden de gerekli desteği ve alakayı bekliyoruz. “şeklinde konuştu.

Başkan Yardımcısı Mustafa Ak ve Yönetim Kurulu üyesi Orhan Koca da yenşi sezonla ilgili görüşlerini dile getirdiler.

Toplantı ile ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı:Eğitim konusunda sorumluluklarımızın bilincindeyiz

Keşan’da okullardaki eğiminin güvenli ortamda sağlanmasına yönelik koruyucu […]