Siyaset

Karatepe”Helvacıoğlu’nun kalıcı eseri yok”

Büşra BİLECEN- Keşan Postası Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir’in Keşan’daki siyasi parti ilçe başkanları ile ilgili yaptığı canlı yayın serisi 21 Nisan 2022 Perşembe günü başladı. Keşan Belediyesi’nin 3 yıllık..

Büşra BİLECEN-

Keşan Postası Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir’in Keşan’daki siyasi parti ilçe başkanları ile ilgili yaptığı canlı yayın serisi 21 Nisan 2022 Perşembe günü başladı.

Keşan Belediyesi’nin 3 yıllık çalışmalarının değerlendirildiği canlı yayının ikinci konuğu Demokratik Sol Parti Keşan Keşan İlçe Başkanı Taner Karatepe oldu. Karatepe, Keşan Belediyesi Keşan Belediye Başkanı tarafından söylenen “iftar yemeklerimize tüm siyasi parti ilçe başkanları davet edildi ” sözüne karşılık kendisinin iftar yemeklerine davet edilmediğini belirtti. Karatepe, Helvacıoğlu ile Keşan Belediyesi’nin muhalefet grubu arasındaki ilişkiye de Hacivat-Karagöz oyununa benzetti. Taner Karatepe ayrıca, çiçek, kaldırım yapmanın bir hizmet olmadığını da belirterek “Sayın Helvacıoğlu’nun insani yönünü takdir ediyorum. Ama sayın başkanım gocunmasın ama 3 yılda kalıcı bir hizmet gerçekleşmedi. ” dedi.

Karatape’nin konuk olduğu programı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL