Hava Durumu

Kasvetli, hüzünlü gün…

Buluttan uygulamasının kurucusu Eren Kısmet üstadımızı bulutlu, mevsim için soğuk ve yağmurlu bir havayla sonsuzluğa uğurladık. Kendisine Allah’tan rahmet diliyorum. Buluttan uygulamasında bana da yer vererek sizlerle buluşma fırsatı tanıdığı..

Kasvetli, hüzünlü gün…

Buluttan uygulamasının kurucusu Eren Kısmet üstadımızı bulutlu, mevsim için soğuk ve yağmurlu bir havayla sonsuzluğa uğurladık. Kendisine Allah’tan rahmet diliyorum. Buluttan uygulamasında bana da yer vererek sizlerle buluşma fırsatı tanıdığı için kendisine ayrıca şükranlarımı sunuyorum…

Salı gününe yine bulutlu bir sabah ile başlayacağız. Sabaha karşı bölge genelinde yağmur geçişleri görülebilir. Gün içerisinde yağışın kesilmesi, bulutların aralanması ve rüzgarın güneye meyletmesiyle sıcaklıklarda belirgin bir artış gözlenecek.

Salıyı çarşambaya bağlayan gece bölgemizin daha çok kuzey ve batı kesimlerinde olmak üzere yeniden yağmur görebiliriz.

Çarşamba hız kazanacak lodos ile sıcaklıklar bir kademe daha yükselecek. Baharı andıran bu artış da öncekiler gibi çok kısa süreli. Çarşamba gecesi kuzeye dönecek rüzgar ile başlayacak kuvvetli yağışlar, sıcaklıkları bir kez daha kış seviyelerine indirecek.

Sert sıcaklık düşüşü sebebiyle perşembe sabaha karşı bölgemizin iç ve yüksek kesimlerinde yeniden kar veya sulu kar sürpriziyle karşılaşabiliriz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL