HESABIM
Üye Ol

Kazanan Keşan Belediyesi olacak

Kazanan Keşan Belediyesi olacak

Keşan Belediyesi Birimler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası başladı     Keşan Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası 9 Eylül 2019 Pazartesi günü başladı. Keşan Belediyesi çalışanları arasındaki iletişim ve birlikte mücadele etme duygusunu desteklemek ve geliştirmek için düzenlenen turnuva, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun santra vuruşu ile başladı. Keşan Lisesi Bahçesi’ndeki Halı Saha’da gerçekleştirilen, saat...

Haberin Tarihi: 10 Eylül 2019 - Okunma Sayısı:272 defa okundu.

Keşan Belediyesi Birimler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası başladı

 

 

Keşan Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası 9 Eylül 2019 Pazartesi günü başladı.

Keşan Belediyesi çalışanları arasındaki iletişim ve birlikte mücadele etme duygusunu desteklemek ve geliştirmek için düzenlenen turnuva, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun santra vuruşu ile başladı.

Keşan Lisesi Bahçesi’ndeki Halı Saha’da gerçekleştirilen, saat 20.00’de başlayan ve Zabıta Müdürlüğü ile Güvenlik Birimi arasında yapılan ilk maçı Belediye Başkan Yardımcıları Yakup Balcı ve Mücahit Erdoğan da izledi.

Maçı Güvenlik Birimi Zabıta Müdürlüğü’ne karşı 8-6 kazandı.

Lig usulü yapılan futbol turnuvasının belediye personelinin birlikte mücadele etme duygusunu ve ekip ruhunu geliştirmek amacıyla düzenlediğini bildiren Başkan Helvacıoğlu, turnuvada; Su ve Kanalizasyon, İtfaiye, Güvenlik, Mali Hizmetler, Muhtarlık ve Temizlik İşleri olmak üzere 7 takımın mücadele edeceğini aktardı ve tüm takımlara başarılar diledi.

Mustafa Helvacıoğlu, turnuva sonrasında kazananın Keşan Belediyesi olacağının altını çizerek; “Yoğun çalışma ortamı içerisinde çalışanlarımızın stres atmasına yardımcı olmak ve dayanışma ruhunu kuvvetlendirmek amacı ile bu turnuvayı düzenledik. Keyifli ve sportmence geçecek bir turnuva diliyorum.” dedi.

Turnuvanın 5 hafta boyunca sürmesi planlanıyor.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı