Belediyeler Güncel

Kazancı Bayır Yokuşu’nda değişen bir şey yok

ERDOĞAN DEMİR- Keşan’ın Büyükcami Mahallesi’nde yer alan Kazancı Bayır Yokuşu’ndaki yol bozukluğu mahalle halkını isyan ettiriyor. Vatandaşın şikayeti üzerine 28 Ağustos tarihinde Medya Keşan Gazetsi ve sitemizde  “ Kazancı Bayır Yokuşu’nda..

Kazancı Bayır Yokuşu’nda değişen bir şey yok

ERDOĞAN DEMİR- Keşan’ın Büyükcami Mahallesi’nde yer alan Kazancı Bayır Yokuşu’ndaki yol bozukluğu mahalle halkını isyan ettiriyor.

Vatandaşın şikayeti üzerine 28 Ağustos tarihinde Medya Keşan Gazetsi ve sitemizde  “ Kazancı Bayır Yokuşu’nda İsyan” başlıklı haberin üzerinden yaklaşık 15 gün geçmesine rağmen yokuşta aynı sorunların devam ettiği ve belediyenin vatandaşın sesine kulak vermediği gözleniyor.

Kestirme olduğu için o yolu kullanan vatandaşlar, belediyenin bu yolu hiç mi görmediğini, bakım yapmadığını ve yolun çöplük gibi olduğunu belirterek “Haberin gazetenizde ve sitenizde yayınlanmasına rağmen belediye bu konuda bir adım atmadı. Bu yolu kimse görmüyor mu? Ama belediyenin bu yolu hiç umursamadığı çok açık. Yolda çukurlar var, taşlar çıkmış. Ayrıca yol çöplük gibi. Medya Keşan bu haberi geçen yıldan bu yana defalarca haber yapmasına rağmen sorun çözülmüyor. Belediye başkanımız Mustafa Helvacıoğlu’na, bu durumu bildiriyor ve sorunun bir an önce  yolu bir an çözülmesi için gerekli adım atmasını bekliyoruz” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL