TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 169.847
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 8.962
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 170
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 9.011
Güncel Okuma Sayısı: 461

Kazım Bayarı’dan 10 Ocak açıklaması

Kocaeli Trakya İlleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Kazım Bayarı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı. Bayarı‘nın açıklaması şöyle; Gazeteciler; Kamuoyunu aydınlatmak içinYağmur, Çamur ve kar..

Kazım Bayarı’dan 10 Ocak açıklaması

Kocaeli Trakya İlleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Kazım Bayarı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı.

Bayarı‘nın açıklaması şöyle;

Gazeteciler;

Kamuoyunu aydınlatmak içinYağmur, Çamur ve kar demeden günün her saatinde haber peşinde koşarak zor şartlar altında, sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu gelişen olaylar karşısında aydınlatır, toplum adına denetleme işlevini başarı ile yapar, diğer taraftan da vatandaşımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir görevi yerine getirirler.

Ayrıca yerel basın mensupları, kamuoyunu aydınlatma ve bilgilendirme görevlerinin yanı sıra bulundukları ilin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden gelişimine de büyük katkı sağlamaktadırlar.

Bugün Dünyada, Ülkemizde, Bölgemizde ve ilimizde Son dönemde teknolojik gelişmeler ile birlikte faaliyet gösteren yerel gazete, dergi, TV ve radyolar ile ulusal ajanslarımızın temsilcileri sayesinde basınımız, internet aracılığı ile tüm dünyaya ulaşmakta ve başarılı çalışmaları ile toplumumuzun gurur kaynağı olmaktadır.

Dünyada ve ülkemizde gerçekleşen olaylardan ve gelişmelerden anında haberdar olmamızı sağlayan basın mensuplarımızın, görev ve sorumluluklarını medya etik kuralları çerçevesinde daha önce olduğu gibi bundan sonra da aynı duyarlılıkla yerine getireceklerine olan inancımız tamdır.

Bu Duygu ve Düşünceler ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyor, ebediyete irtihal eden basın çalışanlarını rahmetle anıyor, görevi başında bulunanlara çalışmalarında başarılar diliyorum.    

 

İLANIN DETAYINI GÖRMEK İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL