TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.254
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.874
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.883
Güncel
 • Okuma Sayısı: 112

 • KEDAK Genel Kurul toplantısı yapıldı

  Keşan Doğal Afet Arama Kurtarma Derneği’nin Olağan Genel Kurul Toplantısı, 23 Ekim 2021 Cumartesi günü gerçekleştirildi. Saat 16.00’da Keşan Belediyesi  çok amaçlı pazaryerinde bulunan Nikah Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Keşan Belediye..

  KEDAK Genel Kurul toplantısı yapıldı

  Keşan Doğal Afet Arama Kurtarma Derneği’nin Olağan Genel Kurul Toplantısı, 23 Ekim 2021 Cumartesi günü gerçekleştirildi.

  Saat 16.00’da Keşan Belediyesi  çok amaçlı pazaryerinde bulunan Nikah Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.

  Divan Başkanlığı’na Cengizhan Aktan, katip üyeliklere Murat Yalçınkaya ve Fatih Yavuzarslan seçildi. Saygı duruşunda bulunulmasının ardından gündem maddelerine geçildi.

  Yönetim Kurulu Faaliyet raporu hakkında bilgi veren KEDAK Başkanı Gökhan Yumuşak, görev süreleri boyunca ekipman temini çalışmaları yaptıklarını belirterek, “Keşan Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu ile yapılan görüşmelerde birçok ekipman edindik. Daha sonrasında yardımsever vatandaşlarımız tarafından derneğimize ekipmanlar temin edildi. Ekip olarak 2 defa enkaz arama kurtarma tatbikatı , 1 defa arazi arama kurtarma tatbikatı , 1 defa ipler ve düğümler ve 1 defa Keşan Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nde 1. Kademe yangın eğitimleri alındı. Amacımız ilçemizde 40-50 kişilik eğitimli kişilerle afet acil müdahale ekipleri  oluşturmak.   Bizler gönüllüyüz. Hayat kurtarmaya gönüllü olan vatandaşlarımızı eğitimlerimize bekliyoruz” dedi.

  Yönetim, denetim, gelir-gider ve tahmini bütçenin görüşülmesinin ardından raporlar oylamaya sunuldu. Raporların oy birliği ile kabul edilmesinden sonra Yönetim ve Denetim Kurulu seçimine geçildi.

  Tek liste ile seçimde Yönetim ve Denetim Kurulları şu kişilerden oluştu:

  Yönetim Kurulu: Gökhan Yumuşak, Bilge Çağrı Günay, Muzaffer Kadem, Gökmen Oğuz, Emine Ceren Yılmaz.

  Denetim Kurulu: Gülden Yumuşak, Birsen Çayır, Ceyhun Yüzer.

  Seçimin ardından söz alan Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı, KEDAK’a desteklerinin devam edeceğini belirterek başarılar diledi.

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL