Güncel

KEHAYKO’dan ata yapılana isyan

ERDOĞAN DEMİR- Keşan Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği’nin sosyal medyasında yayınlanan bir paylaşımda bir atın yerde yattığı fotoğraf ile bir yorum paylaşıldı. Atın gördüğü eziyetin dile getirildiği ve Keşan Belediyesi ile..

KEHAYKO’dan ata yapılana isyan

ERDOĞAN DEMİR- Keşan Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği’nin sosyal medyasında yayınlanan bir paylaşımda bir atın yerde yattığı fotoğraf ile bir yorum paylaşıldı.

Atın gördüğü eziyetin dile getirildiği ve Keşan Belediyesi ile Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun da etiketlendiği paylaşım şöyle; “Keşan’ın kanayan yarası. Gerçekten yeter bu hayvanlardan ekmek kazanıyorsunuz. Bakın bari. O sizin karnınızı doyuruyor. Sizde onun karnını doyurun. Bir deri bir kemik kalmış hayvana o kadar yük yüklüyorsunuz. Bir de yetmiyormuş gibi 4-5 kişi de biniyorsunuz. Yazık değil mi. Yolun ortasına yığılıp kalmış gariban. Söylenecek çok şey var ama işte anlayan olmayınca çaresiz kalıyoruz. @kesanbelediyesi @helvacioglu.mustafa Lütfen şu hayvanlara yapılan zulme karşı bir şeyler yapın. Duyarlı olduğunuzu biliyoruz. Lütfen. Keşan İlçe Tarım Müdürlüğü sizlerde keza aynı. Hayvanına bakmayana acımayın, alın ellerinden. Yeter gerçekten. Keşan hayvanlar konusunda sınıfta kalmamalı. Tüm Keşanlıları hayvanlara eziyet ve bu tür görüntüler karşısında duyarlı olmaya davet ediyoruz. Bu görüntüden rahatsız olmayan, üzülmeyen ben insanım demesin zaten yazık gerçekten çok yazık.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL