Güncel Manşet Siyaset

Kemal Değirmendereli’den Mehmet Özcan’a ziyaret…

Kemal Değirmendereli’den Mehmet Özcan’a ziyaret…

 

                     CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli , 6 Ağustos 2012 Pazartesi günü Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.

                   Saat 12.45’te başlayan ziyarette  Değirmendereli ve Özcan Keşan ve bölgeyle ilgili çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundular.

                    Değirmendereli burada yaptığı açıklamada Yayla Limanı ile ilgili olarak Yayla Sahili’nde yaşanan sorunların çözümü için de gerekli girişimleri başlattıklarını ve bu konunun takipçisi olacağını belirterek “Bölgemizin sorunlarının çözümü konusunda çalışmalarımıza hız veriyoruz. Bu konuları muhalefet partisi olarak mecliste gündeme getirerek çözümüne yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bölgemize olacak her türlü faydalı işte de desteğimizi vereceğiz” dedi.                                                                                                                                                                                  

                    Özcan’da ziyaret nedeniyle Değirmendereli’ye teşekkür ederek, “Vekilimiz meclisin tatil olduğu bu günlerde çeşitli ziyaretlerde bulunuyor. Keşan Belediyesi’ni de ziyaret ettiği kendisine teşekkür ederim. Kendisiyle belediyemizin çalışmaları ve bölgemizle ilgili çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunduk” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL