Sağlık Haberleri

Kemal Kef,Hasta Hizmetleri Haftası’nı kutladı

HASTA HİZMETLERİ ÇALIŞANLARI ÇOK KIYMETLİDİR Saros Sağlık Hizmetleri Tic A.Ş./Özel Keşan Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Doç Dr Kemal KEF Hasta Hizmetleri Haftası’nı kutlayan yazılı bir açıklama yaptı. Kef’in açıklaması şöyle;..

Kemal Kef,Hasta Hizmetleri Haftası’nı kutladı

HASTA HİZMETLERİ ÇALIŞANLARI ÇOK KIYMETLİDİR

Saros Sağlık Hizmetleri Tic A.Ş./Özel Keşan Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Doç Dr Kemal KEF Hasta Hizmetleri Haftası’nı kutlayan yazılı bir açıklama yaptı. Kef’in açıklaması şöyle;

Hasta hizmetleri santralden tıbbi kayıda, hasta-hekim iletişimine kadar her aşamada çok büyük önem taşıyor. Verinin önemi doğru kaydın alınmasında yatıyor. Bu grup gerçek anlamda tıbbi kayıtların ilk açılış aşamasından sonlanmasına kadar büyük önem arz ediyor. Hastanenin her türlü iletişim süreci Hasta Hizmetleri grubundan geçiyor. Sağlık hizmetine bütüncül yaklaşımda hasta hizmetleri çalışanları çok kıymetlidir. Tüm hizmetlerimizde her zaman insan odaklı yaklaşımı temel alıyoruz. Teknolojinin nimetlerinden yararlanıyoruz, ancak asla insandan kopmuyoruz.

 

Hasta hizmetleri olarak temel amacımız yüzde yüz hasta ve  yakınlarının memnuniyetini sağlamaktır. Bu konuda hizmetiçi eğitimler düzenliyoruz.. Bireylerin işe bakış açıları değiştiği zaman hasta memnuniyeti konusundaki etkileri de yüksek oluyor. Hedefimiz şu anda yüzde 98 olan hasta memnuniyetimizi yüzde yüze çıkarmaktır. Bizim çalıştığımız alanda maalesef her zaman iyi haberler olmuyor. Temel noktamız insanla iletişimdir. İletişim konusunda belirli aralıklarla eğitimler ve uygulamalar yapıyoruz. Hizmet süreçlerimizin temelinde; doğru iletişimi kurmak, doğru noktalara yönlendirerek doğru kararların alınmasını sağlamak bulunuyor.

Bu kapsamda tüm hasta hizmetleri çalışanlarının Hasta Hizmetleri Haftasını kutluyor, çalışma hayatlarında başarılarının devamını diliyorum.

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL