HESABIM
Üye Ol

KEŞAN 27…..BİR KENTE MARKA OLMAK

KEŞAN 27…..BİR KENTE MARKA OLMAK

7 yıldan bu yana Tekirdağ’dan Çanakkale’ye gerçekleşen 57. Alay Yürüyüşünün mimarı Hikmmet Selim Yılmaz, Keşan’daki 27. Alay ile ilgili bir açıklama yaparak bu alayın öneminden bahsetti ve Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’a yürüyüşlere verdiği destek nedeniyle teşekkür etti. Evet bir markada marka olmak. 27.Alay Keşan’ın bir markası olduysa ve Sarı kahverengi tabelaya yolculuk...

Haberin Tarihi: 24 Mart 2019 - Okunma Sayısı:436 defa okundu.

7 yıldan bu yana Tekirdağ’dan Çanakkale’ye gerçekleşen 57. Alay Yürüyüşünün mimarı Hikmmet Selim Yılmaz, Keşan’daki 27. Alay ile ilgili bir açıklama yaparak bu alayın öneminden bahsetti ve Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’a yürüyüşlere verdiği destek nedeniyle teşekkür etti.

Evet bir markada marka olmak. 27.Alay Keşan’ın bir markası olduysa ve Sarı kahverengi tabelaya yolculuk başladıysa burada 7 yıldır bu yürüyüşün yükünü çekenlere iyi bakmak gerekir.

DOÇEK Trakya’nın ve bölgenin markası mı evet bunu kimse yadırgayamaz. O zaman bir marka bir markayı parlatması kadar doğal bir şey olamaz.

Başta Hakan EŞME VE TÜM 27.Alay yürüyüşünü sırtlayan yol arkadaşlarıma. 7 Yıldır Keşan bu yürüyüşü bağrına bastıysa Sayın Belediye Başkanımız Mehmet ÖZCAN’ın rolünün büyük olduğunu biliyor ve kendisine en içten saygılarımızı sunuyoruz. Keşan halkını selamlıyoruz.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı