Güncel Manşet Siyaset

Keşan Adalet Sarayı’nın temeli atıldı.

Keşan Adalet Sarayı’nın temeli atıldı.

 

10 Mart2014 Pazartesi günü saat 14.00 sıralarında Sağlık Bakanı Sayın Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve Adalet Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak İlçemizi ziyaret ederek yeni yapılacak olan Keşan Adalet Sarayı’nın temel atma törenine katıldı.

DSC_2784 DSC_2791 DSC_2794 DSC_2798 DSC_2799 DSC_2815 DSC_2816 DSC_2820

Düzenlenen törene, Sağlık Bakanı Sayın Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Adalet Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Edirne Valisi Sayın Hasan Duruer, Keşan Kaymakamı Sayın Bekir Dınkırcı, Edirne Adli Yargı Adalet Komisyon Başkanı Sayın Tayyip Özdurmaz, Adalet Bakanlığı Teknik İşler Daire Başkanı Sayın Erdoğan Böcek, Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Uğur Yiğitbilek, Keşan Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Tamer Ünüvar, Kamu, özel, sivil, sosyal ve siyasal kesimlerin temsilcileri katıldı.

DSC_2851 DSC_2836

Törende, Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından, Adalet Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak ve Sağlık Bakanı Sayın Dr. Mehmet Müezzinoğlu tarafından birer konuşma yapıldı.

DSC_2872 DSC_2848

Konuşmalardan sonra Sayın Bakanımız ve beraberindekiler, butonuna basarak Keşan Adalet Sarayı’nın temel atma işlemini hayırlı ve uğurlu olması dilekleri ile gerçekleştirdiler.

DSC_2852 DSC_2917

Daha sonra Sağlık Bakanı Sayın Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve beraberindekiler Keşan Muhtarlar Derneğini ziyaret etti. Burada Keşan Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Kemik tarafından “Köyde Yaşamak Güzel” projesi hakkında bilgi verilerek Sayın Bakanımızdan destek istendi.

Daha sonra Sağlık Bakanı Sayın Dr. Mehmet Müezzinoğlu İpsala İlçesindeki programa katılmak üzere İlçemizden ayrıldılar.

DSC_2931

Temel atma töreninden sonra Sayın Valimiz ve Sayın Kaymakamımız Uğur Dershaneleri Keşan Şubesini ziyaret ettiler.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL