HESABIM
Üye Ol

Keşan Altıntaş Köyünde Engelli Vatandaşın Kaldığı Evde Yangın Çıktı…

Keşan Altıntaş Köyünde Engelli Vatandaşın Kaldığı Evde Yangın Çıktı…

Keşan’a bağlı Altıntaş Köyü’nde, ablası ile birlikte ikamet eden ve zihinsel engelli olduğu öğrenilen vatandaşın ikamet ettiği evde çıkan yangın korkuttu. İddiaya göre; Ablası ile birlikte yaşayan ve zihinsel engelli olduğu iddia edilen A.K.’nin Altıntaş Köyü’nde ikamet ettiği tek katlı evin tavan bölümünden, henüz belirlenemeyen bir nedenle alevler yükselmeye başladı. Alevleri fark edenlerin haber vermesi...

Haberin Tarihi: 8 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:922 defa okundu.

Keşan’a bağlı Altıntaş Köyü’nde, ablası ile birlikte ikamet eden ve zihinsel engelli olduğu öğrenilen vatandaşın ikamet ettiği evde çıkan yangın korkuttu.

İddiaya göre; Ablası ile birlikte yaşayan ve zihinsel engelli olduğu iddia edilen A.K.’nin Altıntaş Köyü’nde ikamet ettiği tek katlı evin tavan bölümünden, henüz belirlenemeyen bir nedenle alevler yükselmeye başladı.

Alevleri fark edenlerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen Keşan Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, yangını söndürdü. Evdeki eşyalar kullanılamaz hale gelirken, yaralananın olmaması da yangının tesellisi oldu.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı