Güncel Manşet Okuma Sayısı: 32

Keşan Anadolu Öğretmen Lisesi Felsefe Olimpiyatlarına katılacak…

Alpcan DEMİR- Her yıl farklı bir ülkede yapılan Uluslar arası Felsefe Olimpiyatlarına seçme başvurularına Keşan Anadolu Öğretmen Lisesi de katılacak.   Amacı; yaratıcı düşünme ve araştırma ruhunu geliştirmek, çağdaş dünyanın..

Keşan Anadolu Öğretmen Lisesi Felsefe Olimpiyatlarına katılacak…
Alpcan DEMİR-
Her yıl farklı bir ülkede yapılan Uluslar arası Felsefe Olimpiyatlarına seçme başvurularına Keşan Anadolu Öğretmen Lisesi de katılacak.
 DSC06990
Amacı; yaratıcı düşünme ve araştırma ruhunu geliştirmek, çağdaş dünyanın düşünsel ve etik problemleri üzerinde düşünmek, okullarda insancıl düşüncenin ve eğitimin geliştirilmesine katkıda bulunmak olan yarışmaya ülkemizde de yoğun bir ilgi gösterilmektedir. Olimpiyata katılan öğrenciler, altın, gümüş ve bronz madalya, cep bilgisayarları ve Türkiye Felsefe Kurumu yayınlarıyla ödüllendirilecekler.
 
   Her yıl lise öğrencilerine yönelik hazırlanan ve Türkiye Felsefe Kurumu tarafından düzenlenen bu yarışmaya ilk kez Keşan Anadolu Öğretmen Lisesi 11-C Sınıfı öğrencisi Gizem ALTIN’ın katılacağı açıklandı.
Okul Müdürü Osman BAŞAK ve Felsefe Öğretmeni Nuriye PAYTONCU’ nun desteğiyle Çanakkale il merkezinde yarışmaya katılacak olan öğrencimize yarışmada başarılar diliyoruz.
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL