Güncel Manşet Sağlık Haberleri Son Dakika Video Galeri Okuma Sayısı: 20

Keşan Belediye Bandosu’ndan evde kal çağrısına uyan vatandaşlara Moral Konseri

Keşan Belediyesi Bando Takımı bando takımı, Korona Virüs salgını nedeniyle duyarlı davranarak evde kalan hemşehrileri için şehir turu atarak “moral” konseri verdi. Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli..

Keşan Belediye Bandosu’ndan evde kal çağrısına uyan vatandaşlara  Moral Konseri


Keşan Belediyesi Bando Takımı bando takımı, Korona Virüs salgını nedeniyle duyarlı davranarak evde kalan hemşehrileri için şehir turu atarak “moral” konseri verdi.

Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli Erdoğan Demir’de yürüyüş boyunca Keşanlılara evde kalmaları konusunda anons yaptı.

Keşan Orman İşletme Müdürlüğü önünden start alan ve saat 14.00’te başlayan konserde; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tekin, Başkan Yardımcıları; Yakup Balcı, Mustafa Altay, Mücahit Erdoğan bando önünde balkonlarından alkışlarıyla etkinliğe destek olan vatandaşları selamladı.

 

Tur sırasında 2 No’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nda nöbette olan personel de yürüttükleri özverili çalışmalar nedeniyle alkışlandı.

Bandonun moral konserini evde kal çağrısına duyarlılık sağlanması ve moral olması açısından gerçekleştirdiklerinin altını çizen Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Keşan Belediyesi olarak bugün evde kal kampanyasını değerlendirmek istedik. Kimse bu işi eğlence amacıyla yaptığımızı algılamasın. Bu bandomuzla hemşehrilerimize bir moral turu ve konseri. Ülkemizde ve dünyada salgınla ilgili sıkıntılı bir süreç yaşanıyor. Bu sıkıntıları hep birlikte aşacağız.Biz de vatandaşlarımıza sokağa çıkmamaları konusunda bu konser turu sırasında uyarılarda bulunuyoruz. Bu sıkıntılı süreci birlikte aşacağız. Vatandaşlarımıza moral için yollara döküldük. Bu işin içinde tamamen iyi niyet var. Bandomuzla birlikte bugün müzik gösterisi yaptık. Balkonlarından bize destek olan ve duyarlı davranarak evlerinde kalan herkese teşekkürler. Kendi sağlımız için sevdiklerimizin sağlığı için evde kalmalıyız. Evde kalırken canlarımız sıkılmasın diye etkinlik gerçekleştirdik. Hep birlikte kurallara riayet ederek güzel günlere göreceğiz. Şimdi biraz sabırlı olalım.” dedi.

Bandonun şehir turu sırasında Keşan Belediyesi’nde görevli personel olan ve doğum günü olan Cenk İşçimen’in de bandonun doğum günü şarkısı eşliğinde doğum günü kutlandı.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL