TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.254
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.874
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.883
Belediyeler
 • Okuma Sayısı: 100

 • Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 1 haftalık belediye faaliyetlerini açıkladı

          Eski belediye binamızın yerine şehrimizinh vizyonuna yakışan yepyeni bir projeyi hayata geçireceğiz. Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 8-14 Kasım tarihleri arasında Keşan Belediye Başkanlığı’nca yapılan çalışmalarla..

  Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 1 haftalık belediye faaliyetlerini açıkladı

         

  • Eski belediye binamızın yerine şehrimizinh vizyonuna yakışan yepyeni bir projeyi hayata geçireceğiz.

  Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 8-14 Kasım tarihleri arasında Keşan Belediye Başkanlığı’nca yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

  Helvacıoğlu’nun açıklaması şöyle;

  1915 Çanakkale Köprüsü son tabliye montajı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirildi. Bu tarihi olaya biz de eşlik ettik. “Keşan’a bu yakışır” diyerek, Eski Belediye Binamızı yıkarak, yerine şehrimizin vizyonuna yakışan yepyeni bir projeyi hayata geçiriyoruz. Her hafta dev bir adım atıyor, geçen hafta da Selim Sesler Konferans ve Tiyatro Salonumuzu açmakla gurur duyuyoruz. Bu kadarla da yetinmeyerek Keşan’ı devlet tiyatroları ile tanıştırıyor, Edirne’ye gelen her tiyatro artık Keşanlılarla buluşturuyoruz. Geçen hafta içinde, Trakya Kalkınma Ajansıyla imzaladığımız “Engelsiz Keşan” projemiz, Orman Bölge Müdürlüğümüzden kiralayarak Keşanlılara kazandıracağız Dokuzdere Mesire Alanımız İşsiz Keşanlı kalmasın diye açtığımız “Kariyer Ofisimiz” Keşanlılara hayırlı olsun.

  Geçen 7 günde; 7 ayrı hatta yaptığımız yollarımız, 1 milyon hibe ile gerçekleştirilecek dev projemiz Koruklu Çöpleri Rehabilite merkezimiz, Yayla sahilimizi gelecek sezona hazırlama çalışmalarımız, Atatürk Stadımızda çalıştığımız tartan pistimiz, 9 ayda 9 park projemiz kapsamında yakın günlerde açacağımız hastane parkımız Keşanlılara hayırlı olsun.

  Çağrı Merkezimizle çok sayıda Keşanlının istihdamına katkı sunarken, Doğalgaz Petrol Arama şirketimizle 80 Keşanlıya istihdam sağlamaktan mutluyuz. 19 bin fidanı Keşan’da toprakla buluşturarak Keşan’ı yeşillendirirken, Edirne Valiliğimizin Beton Üretim Santrali ile yollarımızı daha uygun fiyata yapacak olmaktan, İhalelerimizi yine sizlerin huzurunda şeffaf gerçekleştirmekten huzurluyuz.

  Geçen hafta tüm bunların yanısıra, Odalarımız ve STK’lar ile işbirliğinde Keşan’a yönelik çalışmalarımızla , Emniyet kemerine dikkat çeken sosyal sorumluluk faaliyetiyle, 2. el çadırımıza bağışta bulunan çocuklarımıza teşekkür ettik, Keşan FM’de konuk olarak katıldığım programda verdiğimiz  demeçlerle, Bulgaristan seçimlerine yönelik yoğun çabalarımızla, Aşı merkezindeki belediye hizmet noktamızdaki buluşmalarıyla, Edirne Kültür Gezisine uğurladığımız Keşanlılara refakatimizle durmadan çalıştım.

  Geçen hafta, Çorlu’da satışa başlayan Belediyemizin Kadın Kooperatifi TEKKOOP’la, Kendi grubunda liderliği sürdüren Keşansporla, Uluslararası Belediye Müzeler Birliğinde gündeme gelen Kent Müzemizle gurur duyuyoruz. Geçen hafta Ulu önderimizi, düzenlenen törenlerle, Belediyemiz ve Doğru Cevap Okulları işbirliğinde düzenlediğimiz Ata’ya Saygı Gecesiyle, Belediyemiz çalışanlarıyla hazırladığımız “Benim İçin Atatürk” klibiyle atamızı andık.”

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL