HESABIM
Üye Ol

Keşan Belediye Meclisi 2018 Yılının Son Toplantısını Gerçekleştirdi.

Keşan Belediye Meclisi 2018 Yılının Son Toplantısını Gerçekleştirdi.

  Keşan Belediye Meclisi 2018 yılı son toplantısını 6 Aralık 2018 Perşembe günü gerçekleştirdi. Saat 17.00’de Belediye Meclis 1.Başkan Vekili Ercan Ersoylu başkanlığında gerçekleşen toplantıda CHP’li üye Şeref Uvacıklı mazareti nedeniyle izinli sayıldı. Daha sonra İmar İşleri Müdürlüğü’nden gelen ve imar değişikliklerini içeren 5 maddenin ve Vakıflar Bankası’ndan belediye yatırımlarında kullanılmak üzere 1 milyon TL...

Haberin Tarihi: 6 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:343 defa okundu.

 

Keşan Belediye Meclisi 2018 yılı son toplantısını 6 Aralık 2018 Perşembe günü gerçekleştirdi.

Saat 17.00’de Belediye Meclis 1.Başkan Vekili Ercan Ersoylu başkanlığında gerçekleşen toplantıda CHP’li üye Şeref Uvacıklı mazareti nedeniyle izinli sayıldı.

Daha sonra İmar İşleri Müdürlüğü’nden gelen ve imar değişikliklerini içeren 5 maddenin ve Vakıflar Bankası’ndan belediye yatırımlarında kullanılmak üzere 1 milyon TL kredi talebinde bulunulmasının gündeme alınması oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 1.maddesinde yer alan;  İlçemiz mahallelerinde Adres ve Numaralamaya ilişkin çalışmaların görüşülmesi gerçekleştirildi.

Konuyla ilgili olarak mükerrer isimlerin olduğu ve bunun da karışıklığa yol açtığı ifade edildi.

CHP Grubu’nun önerisi ile Encümen bünyesinde komisyon oluşturulması teklifi oy çokluğu ile kabul edildi.

İmar Müdürlüğü’nden gelen ve imar plan değişikliklerini içeren 5 madde görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Ayrıca Keşan Belediyesi’nin yatırımlarında kullanılmak üzere Vakıflar Bankası’ndan 1 Milyon TL Kredi alınması da oy çokluğu ile kabul edildi.

Ersoylu, 2018 yılının son meclis toplantısının gerçekleştiğini belirterek “yıl içersinde aldığımız kararların ilçemize hayırlı olmasını diliyor ve tüm meclis üyelerimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

Keşan Belediye Meclisi 2019 yılının ilk toplantısını 10 Ocak 2019 Perşembe günü saat 17.00’de gerçekleştirecek.

 

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı