Güncel Manşet

Keşan Belediye Meclisi 7 Mart’ta toplanacak…

Keşan Belediye Meclisi 7 Mart’ta toplanacak…

Keşan Belediye Meclisi 7 Mart’ta toplanacak…

Keşan Belediye Meclisi Mart ayı olağan toplantısını 7 Mart 2013 Perşembe günü gerçekleştirecek.

KEŞAN BELEDİYESİ LOGO - Kopya

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan başkanlığında saat 15.00’de başlayacak toplantıda meclis gündemdeki şu maddeleri görüşerek karara bağlayacak.

 

GÜNDEM

1-Paşayiğit Belediye Başkanlığının, Keşan Belediye Başkanlığına Mahalle olarak katılması hususunun Meclisçe ele alınması.

2-İlçe Sağlık Müdürlüğünün talebi ile İlçemiz Erikli Sahilinde bulunan mülkiyeti kurumumuza ait sağlık tesisinin kullanım hakkının İlçe Sağlık Müdürlüğüne verilmesi hususunun Meclisçe ele alınması hk.

3-Dolu Kadro Değişikliği cetvelinde belirtilen kadrolardaki personellerin bulundukları derecelerdeki normal hizmet sürelerini doldurdukları ve bir üst derecedeki kadrolara ilerleyebilmeleri için ekli cetvelde belirtilen kadroların iptal edilerek bir üst dereceden kadro ihdas edilmesi hususunun Meclisçe ele alınması hk.

4-Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan;

Aşağı Zaferiye Mahallesi Saray Caddesi 22 numarada bulunan 615 ada, 12-13 parseldeki parka,

Cumhuriyet Mahallesi 19 Kasım Caddesi 23 numara 775 ada 1 parseldeki parka,

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı 1 numara 1211 ada 5 parselde bulunan parkın isminin değiştirilmesi  hususunun Meclisçe ele alınması hk.

5- Birliğimiz tarafından yapılacak olan Katı Atık ve Bertaraf tesisinin ihalesi yapıldığı, Nüfuslarının 2000’nin altında olan 7 belde için İller Bankası kredi taleplerini onaylamadığı için bu rakamı kalan 7 Belediyeye nüfusları oranında tekrar dağılım  yapıldığı, Belediyemize düşen payın Belediye Meclisinde ele alınması hk.

6- Mülkiyeti ve İşletmeciliği Belediyemize ait olan Şehirlerarası otobüs terminalinin çıkış ücretlerinin Meclisçe ele alınması hk.

7-  İmar ve Şehircilik Müdürlüğünden gelecek evrakların Meclisçe ele alınması.

8- Fen İşleri Müdürlüğünden gelecek evrakların meclisçe  görüşülmesi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL