Güncel Okuma Sayısı: 5

Keşan Belediye Meclisi Kasım ayı 2.toplantısı 25 Kasım’da…

  Keşan Belediye Meclisi’nin, Kasım ayı olağan toplantısının 2. oturumu 25 Kasım 2014 Salı günü gerçekleştirilecek. Keşan Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek, 16.00’da başlayacak toplantı, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan..

Keşan Belediye Meclisi Kasım ayı 2.toplantısı 25 Kasım’da…

 

Keşan Belediye Meclisi’nin, Kasım ayı olağan toplantısının 2. oturumu 25 Kasım 2014 Salı günü gerçekleştirilecek.

Mehmet-Özcan-vesika1

Keşan Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek, 16.00’da başlayacak toplantı, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan başkanlığında yapılacak.

Meclis, ilk oturumdan kalan; Belediyenin 2015 Yılı Performans Programı, 2015 Yılı Bütçesi ve İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden Meclis gündemine eklenen ve inceleme için 2. oturuma bırakılan “Yeni Mahalle, 1316 ada, S.S. Atakent Alışveriş Merkezi Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi adına kayıtlı 2 parselin imar planı değişikliği yapılarak “Ticaret Alanı” fonksiyonunun “Özel Eğitim Tesis Alanı” olarak değiştirilmesi hakkındaki talep”, “Konut Dışı Kentsel Çalışma Alanı fonksiyonu ve bitişik nizam olmayan Ticaret Alanlarında Planlı Alanlar Tip İmar Yönetmeliğindeki bina cephesi ve bina derinliğine ilişkin 40 metre şartı aranmayacağına dair plan notu eklenmesi hakkındaki talepler”, “Yeni Mahalle, Keşan Belediyesi mülkiyetindeki “Kreş Alanı”nda kalan 1323 ada 1 parselin yapılaşma oranının E=1,00 7 kat olarak belirlenmesi hakkında istek” konularını görüşüp karara bağlayacak.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL