TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.663
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 232
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.824
Güncel

Keşan Belediyesi 3 Mahalle Muhtarlığı için yeni yerler hazırlıyor…

Helvacıoğlu “3 mahalle muhtarlığımızı yeni yerlerine kavuşturacağız” Keşan Belediye Başkanlığı; İspat Cami Mahalle, Yukarı Zaferiye Mahalle ve Büyük Cami Mahalle muhtarlıkları için yeni muhtarlık binası çalışmalarını başlattı. Keşan Belediye Başkanı..

Keşan Belediyesi 3 Mahalle Muhtarlığı için yeni yerler hazırlıyor…

Helvacıoğlu “3 mahalle muhtarlığımızı yeni yerlerine kavuşturacağız”

Keşan Belediye Başkanlığı; İspat Cami Mahalle, Yukarı Zaferiye Mahalle ve Büyük Cami Mahalle muhtarlıkları için yeni muhtarlık binası çalışmalarını başlattı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 3 mahalle muhtarlığının yeni yerlerine taşınması için gerekli çalışmaların başlatıldığını belirterek, “İspat Cami Mahalle Muhtarlığımız Kurtuluş İlkokulumuzun önündeki yeni binasına taşınacak. Yukarı Zaferiye ve Büyük Cami Muhtarlıklarımıza da mahallelerinde yer hazırlıyoruz. Yukarı Zaferiye Mahalle muhtarlığı için Keşan Kent Müzemizin hemen yanında, Büyük Cami Mahalle Muhtarlığı için de Barış Parkımızın önünde çok güzel mekanlar oluşturuyoruz.” dedi.

Helvacıoğlu, konuyla ilgili olarak sözlerini şöyle tamamladı: “Mahallemize yakışan, vatandaşlarımızın mahallesinde muhtarına ulaştığı çok güzel bir muhtarlık ve çevre düzenlemesini çok kısa zaman sonra sizlerle buluşturacağız. Muhtarlarımızın vatandaşımızın ihtiyaç duyduğunda hemen yanı başında olması için çalışıyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL