Güncel Manşet

Keşan Belediyesi Bayram tedbirlerini aldı…

Keşan Belediyesi Bayram tedbirlerini aldı…

 

Keşan Belediyesi 25 Ekim 2012 Perşembe günü başlayacak Kurban Bayramı ile ilgili gerekli tedbirleri aldı.

Konuyla ilgili olarak Keşan Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklama şöyle;

Kurban Bayramı süresince halkımızın Belediyemiz hizmetlerinden daha sağlıklı bir şekilde yararlanabilmesi,  kesintisiz su verilebilmesi için gerekli önlemler alınmış  şehir su şebekesinde meydana gelebilecek arızalar için ekipler oluşturulmuştur.

Halkımızın su kesintisi konusunda  şikayetlerini 715 30 63 Nolu telefona bildirmeleri halinde nöbetçi ekiplerimiz tarafından ihtiyaçlarına cevap verilecektir.

Bayram sabahı şehrimizdeki bütün camilerden mezarlıklara otobüs seferi düzenlenecektir.Cenaze ve anons için nöbetçi Zabıta Memuru görevlendirilmiş vatandaşların bu konuda taleplerini 714 11 22 ve 714 11 85-152 (dahili hat) nolu telefonlardan yapmaları gerekmektedir.

Çöp ekipleri bayram süresince çalışacağından meydana gelebilecek şikayetlerin 714 10 39 ve 715 24 14 ile Alo Zabıta 153 nolu telefonlara  yapılması halinde nöbetçi Zabıta Ekiplerince gereği yapılacaktır. İlan metinlerini okumak üzere nöbetçi memur  görevlendirilmiştir.

Mezbaha dışında kendi imkanlarıyla evlerinde küçükbaş hayvan kurban kesenler için kurban atıklarını koymak üzere Belediyemiz tarafından Mahalle muhtarlıklarına plastik poşet verilmiştir. Muhtarlıklardan temin edilebilir.

Halkımızla   Birlik ve beraberlik duygularını daha da pekiştirmek amacıyla 25 Ekim 2012 Perşembe günü saat 12.00-12.30 arası  Belediye Köşk Düğün Salonunda bayramlaşma yapılacaktır.

Tüm Halkımız davetlidir.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL