HESABIM
Üye Ol

KEŞAN BELEDİYESİ BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

KEŞAN BELEDİYESİ BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Keşan Belediyesi çalışanları arasındaki iletişim ve birlikte mücadele etme duygusunu desteklemek ve geliştirmek için düzenlenen  Keşan Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası’nın açılış maçı 9 Eylül 2019 Pazartesi günü akşamı başladı. Zabıta ile Güvenlik takımı arasında oynanan ilk maçı Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile Keşan Belediye Başkan Yardımcıları Yakup Balcı ve Mücahit Erdoğan’da izledi ve...

Haberin Tarihi: 10 Eylül 2019 - Okunma Sayısı:272 defa okundu.

Keşan Belediyesi çalışanları arasındaki iletişim ve birlikte mücadele etme duygusunu desteklemek ve geliştirmek için düzenlenen  Keşan Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası’nın açılış maçı 9 Eylül 2019 Pazartesi günü akşamı başladı.

Zabıta ile Güvenlik takımı arasında oynanan ilk maçı Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile Keşan Belediye Başkan Yardımcıları Yakup Balcı ve Mücahit Erdoğan’da izledi ve takım oyuncularına başarılar diledi.

Helvacıoğlu, birimler arasındaki birlik ve beraberliği güçlendirmek amacıyla bu turnuvayı düzenlediklerini belirterek tüm çalışanlarını gösterdikleri birlik beraberlik için tebrik etti ve turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar dileyerek, “Kazanan Keşan Belediyesi olacak.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı