HESABIM
Üye Ol

Keşan Belediyesi Erdin Bircan’ın Ölümünün 40.Gününde Lokma Dağıttı

Keşan Belediyesi Erdin Bircan’ın Ölümünün 40.Gününde Lokma Dağıttı

18 Kasım 2018 Pazar günü yaşamını yitiren CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan’ın ölümünün 40.günü nedeniyle Keşan Belediye Başkanlığı’nca 28 Aralık 2018 Cuma günü hayır için lokma dağıtımı gerçekleştirildi. Saat 12.00’de Keşanspor Düğün Salonu önünde gerçekleşen lokma dağıtımına Keşan Belediye Başkanı Opr.Dr.Mehmet Özcan ile CHP Keşan Belediye Başkan Aday Adayları Ender Mağden, Mustafa Bezbaş, Mustafa Yavaş...

Haberin Tarihi: 28 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:377 defa okundu.

18 Kasım 2018 Pazar günü yaşamını yitiren CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan’ın ölümünün 40.günü nedeniyle Keşan Belediye Başkanlığı’nca 28 Aralık 2018 Cuma günü hayır için lokma dağıtımı gerçekleştirildi.

Saat 12.00’de Keşanspor Düğün Salonu önünde gerçekleşen lokma dağıtımına Keşan Belediye Başkanı Opr.Dr.Mehmet Özcan ile CHP Keşan Belediye Başkan Aday Adayları Ender Mağden, Mustafa Bezbaş, Mustafa Yavaş ve Şenol Yalı ile Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Salim Şevik, CHP’li İl Genel Meclis Üyeleri, CHP’li Belediye Meclis Üyeleri, CHP Keşan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri,Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile partililer, vatandaşlar ve Erdin Bircan’ın oğlu Erdem Bircan katıldı.

Özcan ve Bircan burada vatandaşa lokma dağıttı.

 

Keşan Belediyesi’nce 2000 adet lokma dağıtıldığı açıklandı.

 

Keşan Belediyesi’nce ayrıca tatlı lokma dağıtımı da gerçekleştirildi.

Özcan, Erdin Bircan’ı unutmadıklarını ve özlediklerini belirterek “Kendisi için bugün lokma dağıtmayı düşündük. Allah kabul etsin. Sayın vekilimizi özlem ve rahmetle bir kez daha anıyoruz” dedi.

Erdem Bircan babasının 40.ölüm gününde bu jesti yapan Keşan Belediye Başkanı Opr.Dr. Mehmet Özcan’a teşekkür etti.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı