TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 302.735
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 52.676
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 248
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.539
Siyaset Okuma Sayısı: 191

Keşan Belediyesi ile Tüm Bel-Sen arasında memurlara yönelik toplu iş sözleşmesi imzalandı

  Mustafa Helvacıoğlu: “Emekçilerimizin alın teri kurumadan haklarını almaları için çalışıyoruz”   Keşan Belediyesi ile Tüm Bel-Sen arasında belediyede görevli 140 memuru kapsayan toplu iş sözleşmesi 8 Nisan 2021 Perşembe..

Keşan Belediyesi ile Tüm Bel-Sen arasında memurlara yönelik toplu iş sözleşmesi imzalandı

 

Mustafa Helvacıoğlu: “Emekçilerimizin alın teri kurumadan haklarını almaları için çalışıyoruz”

 

Keşan Belediyesi ile Tüm Bel-Sen arasında belediyede görevli 140 memuru kapsayan toplu iş sözleşmesi 8 Nisan 2021 Perşembe günü imzalandı.

Saat 11.00 sıralarında gerçekleştirilen imza programına; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı, Hukuk İşleri Müdürü Orkan Özkaya, Tüm Bel-Sen Edirne Şube Başkanı Bedri Kara ile yöneticileri katıldı.

Programda konuşan Helvacıoğlu, Keşan Belediyesi’nde görevli memurları kapsayan toplu iş sözleşmesini imzaladıklarını belirterek, “Emekçilerimizin alın teri kurumadan haklarını almaları için çalışıyoruz. Şehrimizin yarınlarını birlikte hazırladığımız her bir mesai arkadaşımız bizim için çok önemli.  Sözleşmemizin herkese hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

Daha sonra söz alan Bedri Kara ise Keşan Belediyesi’nde görevli memurlar adına toplu iş sözleşmesi imzalamanın mutluluğu içerisinde olduklarını ifade ederek, toplu iş sözleşmesinin başından sonuna kadar her türlü kolaylığı sağlayan Mustafa Helvacıoğlu’na ve belediye başkan yardımcılarına teşekkür etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL