Güncel

Keşan Belediyesi İşçilerinin Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri başladı.

Keşan Belediyesi İşçilerinin Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri başladı.

Keşan Belediyesi’nde çalışan DİSK Genel İş üyesi 115 işçiyi kapsayan Toplu İş Sözleşmeleri görüşmelerine 8 Aralık 2   015 Salı gününden itibaren başlandı.

DSC_7408 DSC_7409

DİSK Genel İş Trakya Şube Başkanı Salim Şen ile DİSK Keşan İşyeri Baştemsilcisi Kamil Tunca ve işyeri temsilcileri Murat Karavil ile Emre Gürel saat 11.30 sıralarında Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret ettiler ve kendisine bir buket çiçek hediye ettiler.

DSC_7410 DSC_7413

Şen, Özcan’ın görev süresi içersinde bu yıl yapacakları 6.sözleşme olacağını belirterek “Sayın başkanımızla arkadaşlarımız adına yaptığımız görüşmeler en kısa sürede sonuçlandı. Bu ilk görüşmemizde taslak sözleşmemizi başkanımıza sunduk. Sözleşmenin tamamlanması için 60 günlük yasal süre var. Görüşmelerimizin en kısa sürede hem işçi arkadaşlarımızı hem de işyerimizi mağdur etmeden sonuçlanmasını bekliyoruz. Görüşmelerimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

DSC_7416

Özcan da, Toplu iş Sözleşmesi görüşmelerinin başlaması nedeniyle, ilk ziyaretin gerçekleştiğini belirterek “Görüşmeler personelimize ve belediyemize hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL