TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 204.637
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.472
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 236
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 38.814
Çevre Güncel Okuma Sayısı: 242

Keşan Belediyesi mücavir alanlarda 15 bin kişiye kesintisiz hizmet sunuyor

Keşan Belediyesi koronavirüse karşı mücadelede tam kapanma sürecinde mücavir alanlarda 15 bin vatandaşa kesintisiz hizmet sunuyor.   Keşan Belediyesi’ne bağlı ekipler; çöp alımı, dal-budak temizliği ve çevreye gelişi güzel atılan..

Keşan Belediyesi mücavir alanlarda 15 bin kişiye kesintisiz hizmet sunuyor

Keşan Belediyesi koronavirüse karşı mücadelede tam kapanma sürecinde mücavir alanlarda 15 bin vatandaşa kesintisiz hizmet sunuyor.

 

Keşan Belediyesi’ne bağlı ekipler; çöp alımı, dal-budak temizliği ve çevreye gelişi güzel atılan molozları kaldırıyor.

Konuyla ilgili bilgilendirmede bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Günsal, tam kapanma sürecinde mücavir alanlarda yaklaşık 15 bin vatandaşının bulunduğunu belirterek, “Vatandaşımıza kesintisiz hizmeti sürdürüyoruz. Erikli, Yayla ve Danişment Sahillerinde iş makinelerimiz ile tüm sokaklara girerek, dal-budak ve molozları alarak, bir daha kirletilmemesi yönünde uyarı tabelalarını koyuyoruz.

Vatandaşlarımızın çevreye çöp atmamaları konusunda daha duyarlı olmalarını ve atanları görevli zabıta personeline veya ALO 153’e bildirmelerini önemle rica ediyoruz. Sahillerdeki zabıta ekiplerimiz çevreye duyarsızca çöp atan kişilere kabahatler kanunu gereğince idari para cezası uygulanmaktadır. Ayrıca sahillerde lazer, tırmık ve kum temizleme makinesi ile temizlik çalışmalarına başladık.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL