Keşan Belediyesi Mücavir Alanlarda Temizlik Çalışmalarını Sürdürüyor

Keşan Belediyesi Mücavir Alanlarda Temizlik Çalışmalarını Sürdürüyor

BELEDİYE MÜCAVİR ALANLARDA TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI DÜZENLİ OLARAK SÜRDÜRÜYOR Keşan Belediyesi; belediyenin mücavir alanları olan; Yayla, Erikli ve Danişment sahillerinde temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Keşan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, hava sıcaklıklarının artmasıyla yoğunlaşan Erikli, Yayla ve Danişment sahillerinde düzenli olarak temizlik çalışmalarına devam ediyor. Sahil kesimlerinde yaşayan vatandaşların cezai yaptırıma maruz kalmamaları için yol kenarlarına, hafriyat...

Haberin Tarihi: 10 Temmuz 2018 - Okunma Sayısı:566 defa okundu.

BELEDİYE MÜCAVİR ALANLARDA TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI DÜZENLİ OLARAK SÜRDÜRÜYOR

Keşan Belediyesi; belediyenin mücavir alanları olan; Yayla, Erikli ve Danişment sahillerinde temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Keşan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, hava sıcaklıklarının artmasıyla yoğunlaşan Erikli, Yayla ve Danişment sahillerinde düzenli olarak temizlik çalışmalarına devam ediyor.

Sahil kesimlerinde yaşayan vatandaşların cezai yaptırıma maruz kalmamaları için yol kenarlarına, hafriyat atığı ve çevre düzenleme çalışmalarından çıkan malzemeleri çıkarmamaları gerektiği ifade edildi.

Vatandaşlar yaklaşan müzik festivalleri öncesi yapılan temizlik çalışmalarından dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

 

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı