Spor Okuma Sayısı: 11

KEŞAN BELEDİYESİ SPOR KURSLARI 1 EKİM’DE BAŞLIYOR

MÜRACAATLAR KEŞAN BELEDİYESİ MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE YAPILACAK Keşan Belediyesi’nin öğrencilerin eğitim hayatlarının yanında sportif ve bedensel gelişimlerine de katkı sağlamak amacıyla açtığı spor kursları 1 Ekim 2018 Pazartesi günü başlıyor…

KEŞAN BELEDİYESİ SPOR KURSLARI 1 EKİM’DE BAŞLIYOR

MÜRACAATLAR KEŞAN BELEDİYESİ MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE YAPILACAK

Keşan Belediyesi’nin öğrencilerin eğitim hayatlarının yanında sportif ve bedensel gelişimlerine de katkı sağlamak amacıyla açtığı spor kursları 1 Ekim 2018 Pazartesi günü başlıyor.
Voleybol, basketbol, çocuk jimnastiği, pilates branşlarında açılacak kurslarla ilgili müracaatların Keşan Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’ne yapılması gerekiyor.


Kurslar, Keşan Belediyesi Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek ve Keşan Belediyesi Spor Koordinatörü Mürüvvet Buruk tarafından verilecek.
Sportif aktivitelerin sosyal ve fiziksel gelişime katkı sağladığına dikkat çeken Buruk, “Çocuklarımız okulun yanında sportif aktivitelerde bulununca hayatını disipline etmesi daha kolaylaşır. Ödevlerini zamanında yapar, yeterli ve dengeli beslenmeyi öğrenir. Abur-cuburdan uzak durur. Teknolojiyi bilinçli kullanır. Çocukta çevresindekiler ile iyi geçinme gibi pozitif davranış değişiklikleri sağlanır. Sporla kalori yakımı hızlanır, boy uzaması sağlanır, kondisyon artar, sağlıklı bir vücuda kavuşulur. Spor dengeli bir vücut gelişimi için de şarttır. Çocuklarımız daha dinç, aktif ve sağlıklı bir yaşam için spora yönlendirilmeli.” dedi.

REKLAM

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL