Kültür Sanat

Keşan Belediyesi Yerel Yazarlar ve Şairler İçin İmza Günü Düzenlendi.

Keşan Belediyesi Yerel Yazarlar ve Şairler İçin İmza Günü Düzenlendi.

Keşan Belediye Başkanlığı, 19 Kasım Keşan’ın Kurtuluşunun 94.yıldönümü nedeniyle Keşanlı ve Edirneli yazar ve şairlere sahip çıktı.

dsc_5566Keşan Belediye Başkanlığı’nca 19 Kasım 2016 Cumartesi günü, Keşan Belediyesi Konferans ve Tiyatro Salonu önündeki alanda  toplam 23 yazar ve şair için imza günü düzenlendi..

Sabriye Cemboluk, Ayhan Tunca, Sema Sandalcı, Çetin İmer, Feyzullah Aktan, Sezen Özol, Necmi Duygulu, İrfan Özcan, Güngör Mazlum, Osman Coşkun, Irmak Zümer Dolunay, Engin Beksaç, Şule Nur Beksaç, Azmi Taşkaya, Mustafa Esim, Hilmi Dinçer, Rafet Seçkin, Hasan Akarsu, Haluk Ecevit, Serdar Tütün, Semih Yurdatapan, Sencer Yurdatapan ve Fatih Candan’ın katılacağı imza günü saat 14.00’te başlayacak ve 17.00’de sona erdi.

 

İmza Günü öncesi bir konuşma yapan Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, “Yeni yaptığımız bu binada sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Ticaret olmadan sanat olmaz. Keşan Belediyesi olarak Kurtuluş Günümüz nedeniyle siz yazarlarımıza ve eserlerinize önem vererek sizleri Keşanlı kitapseverlerle buluşturmak için bu imza gününü düzenledik. Katılımınız için hepinize teşekkür ederim. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

İmza Günü’ne Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan ve Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan da katıldı.

Özcan ve diğer konuklar tüm yazarlari ziyaret ederek kitap imzalattılar.

Yazarlar saat 17.00’ye kadar Keşanlı kitapseverlere kitaplarını imzaladılar.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL