Keşan Belediyesi yürüttüğü çalışmalarla, okul bahçelerini yeni eğitim-öğretim dönemine hazır hale getirdi

kesanpostasi
Okuma Sayısı:60

Keşan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Park ve Bahçeler Birimi, önümüzdeki hafta başı başlayacak yeni eğitim-öğretim dönemi nedeniyle Keşan’daki okul bahçeleri ve çevresinde ot tırpan ve ağaç budama ile bakım ve temizlik faaliyeti gerçekleştirdi.

Yapılan çalışma hakkında bilgi veren Park ve Bahçeler Birimi Sorumlusu Pelin Sençper, yeni eğitim öğretim döneminin öğretmen, öğrenci ve velilere hayırlı olmasını temenni etti ve şunları söyledi: “Yeni eğitim öğretim döneminin başlamasına az bir zaman kala biz de Keşan Belediyesi Park ve Bahçeler Birimi olarak okul bahçelerimizde çalışmalarımızı hızlandırdık. Öğrencilerimizin okullarında ve bahçelerinde huzurlu, sağlıklı bir şekilde eğitim almalarını istiyoruz. Okul bahçelerimizi eğitim dönemine hazır hale getirdik.”

Sençper, Keşan Belediyesi’nin ülkenin geleceği olan çocukların eğitimine katkı sağlamak için yürütülen her faaliyette aktif görev almaktan büyük gurur duyduğunu dile getirdi.

Pelin Sençper, “Okullarımız açıldığında değerli çocuklarımıza daha temiz ve sağlıklı bir ortam sunulacak. Kapsamlı olarak yürütülen çalışmalar ile okullarımızın yeni eğitim ve öğretim yılında hazırlıklı girmesine yardımcı oluyoruz. 2019-2020 eğitim öğretim döneminin tüm öğrencilerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Köpekler Senin Yüzünden Havlıyor Dediği Kişiyi Yaraladı

04 Eylül 2019 Çarşamba  günü saat 22.30 sıralarında […]