Güncel Manşet

Keşan Belediyesi’ nde promosyon anlaşması imzalandı.

Keşan Belediyesi’ nde promosyon anlaşması imzalandı.

Keşan Belediyesi’nde kadrolu çalışan toplamda 281 işçi ve memur için Vakıfbank ile 3 Nisan 2013 Çarşamba günü promosyon sözleşmesi imzalandı.

IMG_1376 IMG_1377

Saat 11.00 sıralarında başlayan ve Başkanlık Makamı’nda gerçekleştirilen imza törenine; Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, Başkan Yardımcısı Feyzi Engin, Keşan Belediyesi Memur Temsilcisi Gökhan Yılmaz, Keşan Belediyesi İşçi Temsilcisi Fikret Özdemir ile VakıfBank Keşan Şubesi Müdürü Taygun Paçacı, Müdür Yardımcısı Nebahat Soyugüzel, Üst Yetkili Yeşim Eriş, Yetkili Yardımcısı Recep Erbil katıldı.

IMG_1380 IMG_1382

İmza töreninde konuşan Mehmet Özcan, “Promosyon ile ilgili olarak daha önce VakıfBank ile sözleşmemiz vardı ancak süresi doldu ve yeniden bankalardan teklifler alındı. Hükümetin çıkardığı yasalar gereği bankalar promosyon veriyorlar. Promosyonun %100’ün çalışanlara dağıtılması gerekiyor. Bankalardan en iyi teklifi VakıfBank Keşan Şubesi verdi. Yıllardır bankanın Keşan şubesiyle çalışıyoruz ve memnuniyetimiz söz konusu.” dedi.

3 yıllık sözleşme kapsamında toplamda 281 kadrolu işçi ve memura kişi başı 1800 TL promosyon verileceğine vurgu yapan Özcan, bu paranın 1 ay içinde ödenmesinin planlandığını aktardı ve hem çalışanlar hem de banka için sözleşmenin hayırlı olmasını diledi.

Daha sonra Özcan ve Paçacı promosyon sözleşmesini imzaladı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL