TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.663
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 232
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.824
Manşet

Keşan Belediyesi’nde elektronik ihaleler devam ediyor

  227 hektarlık alanı kapsayan 18. Madde uygulamasını içeren ihale gerçekleştirildi Keşan Belediyesi, Korona Virüs tedbirleri kapsamında elektronik ihalelerini gerçekleştirmeye devam ediyor. 227 hektarlık Yukarı Zaferiye (Yeni Mahalle, Mustafa Kemal..

Keşan Belediyesi’nde elektronik ihaleler devam ediyor

 

227 hektarlık alanı kapsayan 18. Madde uygulamasını içeren ihale gerçekleştirildi

Keşan Belediyesi, Korona Virüs tedbirleri kapsamında elektronik ihalelerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

227 hektarlık Yukarı Zaferiye (Yeni Mahalle, Mustafa Kemal Paşa), Merkez (İstasyon) Mahallelerinde yapılacak Parselasyon Planı (3194 sayılı İmar Kanunu’nun 18 Madde Uygulaması İşi) hizmet alımını içeren ve EKAP üzerinden gerçekleştirilen e-ihale, 27 Nisan 2020 Pazartesi günü Keşan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde yapıldı ve saat 11.00’de başladı.

Destek Hizmetleri Müdürü Aytuğ Bayır başkanlığında gerçekleştirilen ihalede, komisyon üyeleri sosyal mesafeyi dikkate alarak işlem yürüttü.

İhaleyle ilgili sonucun ilerleyen günlerde açıklanacağı belirtildi.

İsteklilerin ilk oturuma katılmak için belediyeye gelmelerine gerek olmayan yeni uygulama ile ihaleye katılacaklar ile fiziksel olarak bir temas yaşanmıyor, böylece ihale süreçlerinde virüsün olası etkilerinin asgari düzeye indirilmesine katkı sağlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL