TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 320.078
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 63.082
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 289
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 56.510
Ekonomi Haberleri Siyaset Okuma Sayısı: 323

Keşan Belediyesi’nde maaş promosyonu imzalandı

Keşan Belediyesi Personel Limited Şirketi ile Yapı kredi Bankası arasında maaş promosyon anlaşması imzalandı   Keşan Belediyesi Personel Limited Şirketi ile Yapıkredi Bankası arasında6 Nisan 2021 Salı günü promosyon anlaşması..

Keşan Belediyesi’nde maaş promosyonu imzalandı

Keşan Belediyesi Personel Limited Şirketi ile Yapı kredi Bankası arasında maaş promosyon anlaşması imzalandı

 

Keşan Belediyesi Personel Limited Şirketi ile Yapıkredi Bankası arasında6 Nisan 2021 Salı günü promosyon anlaşması imzalandı.

Saat 13.00 sıralarında Keşan Belediye Başkanlık Makamı’nda başlayan promosyon imza törenine; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı YakupBalcı, Yapı Kredi Keşan Şube Müdürü İskender Yaman, Yapı Kredi Operasyon Yönetmeni Selma Deniz, Şirket Müdürü Ufuk Adımlı, DİSK/Genel-İş Sendikası yöneticisi Kamil Tunca, İş yeri temsilcisi İbrahim Özçakır katıldı.

İmza töreninde konuşan Helvacıoğlu, Yapıkredi Bankası ile maaş promosyon anlaşmasını imzaladıklarını belirterek, “Çalışanlarımıza 36 aylık anlaşma karşısında 1 maaş tutarında promosyon verilecek.Promosyonun mutlu ve sağlıklı günlerde kullanılması dilerim.

Mesai arkadaşlarımızın huzurlu ve mutlu bir şekilde kentimize hizmet etmesini sağlamak adına her zaman üzerimize düşenleri yapmaya devam edeceğiz.Promosyon anlaşması kapsamında çalışanlarımızdan kart ve kredi kartı kullanım ücreti alınmayacak, kredi kullanımında tüm tasarruflar dikkate alınacak, havale ve EFT ücretsiz olacak. Anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL