Asayiş Belediyeler Güncel

Keşan Belediyesi’nden Dedeağaç Belediyesi’ne yapılan yardım çağrısı cevapsız kaldı

Helvacıoğlu, yardım için Dedeağaç Belediyesi’ne yaptığımız çağrıya cevap gelmedi ERDOĞAN DEMİR- Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, komşu ülke Yunanistan’daki yangınların kontrol altına alınması için Dedeağaç Belediyesi’ne yardım çağrısında bulunduklarını açıkladı…

Keşan Belediyesi’nden Dedeağaç Belediyesi’ne yapılan yardım çağrısı cevapsız kaldı

Helvacıoğlu, yardım için Dedeağaç Belediyesi’ne yaptığımız çağrıya cevap gelmedi

ERDOĞAN DEMİR- Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, komşu ülke Yunanistan’daki yangınların kontrol altına alınması için Dedeağaç Belediyesi’ne yardım çağrısında bulunduklarını açıkladı.

 

Helvacıoğlu, Dedeağaç Belediye Başkanı Yannis Zamboukis’e gönderdiği mektupta, “Yunanistan’ın birçok bölgesinde çıkan yangınlar için komşu ülke belediye başkanı olarak Keşan halkının üzüntülerini bildiriyorum. Hayatını kaybedenler için de size başsağlığı diliyorum. Yangınlar kontrol altına alınamıyor. Bu yangınlar, hem insan hem de hayvan hayatını tehlikeye atıyor. Keşan Belediyesi olarak, yangınların kontrol altına alınması için Dedeağaç Belediyesi’nden yardım çağrısında bulunuyoruz. Yangın söndürme araçları, ekipmanlar ve personel desteğinizi bekliyoruz” dedi.

Helvacıoğlu‘nun mektubuna henüz bir yanıt verilmedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL