Keşan Belediyesi’nden eğitime destek kampanyası

Keşan Belediyesi’nden eğitime destek kampanyası

Onlar çok şey değil 1 kalem 1 defter istiyor Keşan Belediyesi, ilçedeki ihtiyaç sahibi öğrencilerin hem eğitimlerine destek olmak hem de toplumda eğitime karşı duyarlılığı artırmak adına, “1 Kalem 1 Defter” kampanyası başlattı. Ülkemizin geleceğinin teminatı olan çocuklarımızın geleceğine ışık tutmak amacıyla “1 çocuk 1 Umut” sloganıyla başlatılan kampanyaya, kalem, defter, çanta ve diğer kırtasiye...

Haberin Tarihi: 12 Eylül 2017 - Okunma Sayısı:288 defa okundu.

Onlar çok şey değil 1 kalem 1 defter istiyor

afis-1Keşan Belediyesi, ilçedeki ihtiyaç sahibi öğrencilerin hem eğitimlerine destek olmak hem de toplumda eğitime karşı duyarlılığı artırmak adına, “1 Kalem 1 Defter” kampanyası başlattı.

Ülkemizin geleceğinin teminatı olan çocuklarımızın geleceğine ışık tutmak amacıyla “1 çocuk 1 Umut” sloganıyla başlatılan kampanyaya, kalem, defter, çanta ve diğer kırtasiye bağışlarıyla destek olunabiliyor.

Bağışlar Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bırakılıyor, Keşan Belediyesi de bağışlanan bu malzemeleri Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün belirlediği ihtiyaç sahibi öğrencilerle buluşturuyor.

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı