HESABIM
Üye Ol

Keşan Belediyesi’nden Muhtarlara İstanbul Gezisi…

Keşan Belediyesi’nden Muhtarlara İstanbul Gezisi…

Keşan Belediye Başkanlığı 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle İstanbul’a bir gezi programı düzenledi. Köy ve Mahalle muhtarlarının yanı sıra siyasi parti ilçe başkanları ve il genel meclis üyeleri de geziye davet edildi.   “İstanbul’da Ufuk ve Vizyon Turu” sloganı ile düzenlenen geziye Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da katılacak.   Programda konuklar ilk olarak Beykent...

Haberin Tarihi: 17 Ekim 2019 - Okunma Sayısı:454 defa okundu.

Keşan Belediye Başkanlığı 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle İstanbul’a bir gezi programı düzenledi.

Köy ve Mahalle muhtarlarının yanı sıra siyasi parti ilçe başkanları ve il genel meclis üyeleri de geziye davet edildi.

 

“İstanbul’da Ufuk ve Vizyon Turu” sloganı ile düzenlenen geziye Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da katılacak.

 

Programda konuklar ilk olarak Beykent Üniversitesi Rektörü’ne konuk olacaklar.Ardından Beykent Üniversitesi’nde düzenlenen Kişisel Gelişim Eğitimi’ne katılacaklar.

 

Muhtarlar ve diğer konuklar daha sonra İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde Geri Dönüşüm ve Çevre Teknolojileri Fuarı’nda gerçekleşecek Sıfır Atık Teknolojileri Forumu’na katıldıktan sonra Boğaz Turu’na katılarak İstanbul ziyaretini tamamlayacaklar.

 

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Muhtarlar Günü nedeni ile Keşan Belediyesi olarak ilk kez böyle bir ziyaret gerçekleştireceklerini belirterek, “ziyaret davetimize katılacak tüm muhtarlarımıza ve konuklarımıza teşekkür ederim.”dedi

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı