Sağlık Haberleri Okuma Sayısı: 1.779

Keşan Belediyesi’nin destek olduğu Mehmet Evren felç olmaktan kurtuldu

  Keşan Belediyesi, uzun yıllardan bu yana bel fıtığı hastası olan ve sıkıntısını yerel basınla paylaşan Mehmet Evren’le irtibata geçip her türlü sorunuyla ilgilenerek Keşan Devlet Hastanesi’nde ameliyatının gerçekleştirilmesini ve..

Keşan Belediyesi’nin destek olduğu Mehmet Evren felç olmaktan kurtuldu

 

Keşan Belediyesi, uzun yıllardan bu yana bel fıtığı hastası olan ve sıkıntısını yerel basınla paylaşan Mehmet Evren’le irtibata geçip her türlü sorunuyla ilgilenerek Keşan Devlet Hastanesi’nde ameliyatının gerçekleştirilmesini ve yeniden sağlığına kavuşturulmasını sağladı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun talimatıyla Mehmet Evren’le irtibata geçen Keşan Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Murat Sezen ve müdürlük personeli, Evren’in sorunlarıyla birebir ilgilenerek kendisine Keşan Devlet Hastanesi’nde Beyin ve Sinir Hastalıkları Polikliniği’nde randevu aldı.

Keşan Belediyesi’nin ulaşım desteğiyle Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Dr. Hüseyin Kutluay tarafından muayene edilen Evren’e MR istendi ve sonuca göre hastanın acil ameliyatına karar verildi.

Keşan Belediyesi’nin desteğiyle Keşan Devlet Hastanesi’nde başarılı bir ameliyat geçiren Mehmet Evren’i ameliyat sonrası hastanede Muhtarlık İşleri Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Birimi Sorumlusu Eylem Akdemir’le birlikte ziyaret eden Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Mehmet Bey, uzun yıldır bel fıtığından muzdaripti. Hemşehrimizin sorununu öğrenir öğrenmez ilgili müdürlük ve ekiplerimize konuyla ilgilenmeleri için talimat verdim. Belediye olarak muayenesinden evinin ihtiyaçlarının karşılanmasına kadar hep ailemizin yanında olduk. Doktorumuz acil ameliyata karar verdi ameliyat sonrası Mehmet Bey’in sağlık durumu çok iyi oldu. Mehmet Bey Keşan Belediyesi’nin desteğiyle felç olmaktan kurtuldu. Operasyonu gerçekleştiren Keşan Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Dr. Hüseyin Kutluay’a, Başhekimimiz Opr. Dr. Ahmet Alparslan’a, Hastane Müdürümüz Tahir Özçınar’a ve tüm hastane yönetici ve çalışanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Hastamızla gönül belediyeciliği kapsamında yakından ilgilenen personelime de ayrıca teşekkür ediyorum. Mehmet Evren’e çok geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah sağlık sıhhat versin. Mehmet Bey, oğluna, eşine ve sevdiklerine sağlıklı bir şekilde kavuştu. Bundan sonra da Mehmet Bey ve ailemizi ziyaret ederek desteğimizi sürdüreceğiz.” dedi.

Mehmet Evren de sağlığına kavuşması nedeniyle çok mutlu olduğunu dile getirerek “Keşan Belediyesi’ne, Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu’na, doktorumuza çok teşekkür ediyorum. Sağlığıma kavuştum. Yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.”  şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL