HESABIM
Üye Ol

KEŞAN BELEDİYESİ’NİN MAHALLE İFTARLARI PAŞAYİĞİT MAHALLESİYLE SONA ERDİ

KEŞAN BELEDİYESİ’NİN MAHALLE İFTARLARI PAŞAYİĞİT MAHALLESİYLE SONA ERDİ

Keşan Belediye Başkanlığı tarafından Ramazan Ayı nedeniyle verilen mahalle iftar yemeklerinin sonuncusu 11 Haziran 2018 Pazartesi günü akşamı Paşayiğit Mahallesi’nde gerçekleştirildi. İftara; Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ve eşi Şengül Özcan, CHP Edirne  Milletvekili ve 2. Sıra Adayı Erdin Bircan, CHP Keşan İlçe Başkanı Salim Yatıkçı, Keşan Belediye Başkan yardımcıları Cengizhan Aktan, Mücahit...

Haberin Tarihi: 13 Haziran 2018 - Okunma Sayısı:615 defa okundu.

Keşan Belediye Başkanlığı tarafından Ramazan Ayı nedeniyle verilen mahalle iftar yemeklerinin sonuncusu 11 Haziran 2018 Pazartesi günü akşamı Paşayiğit Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

İftara; Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ve eşi Şengül Özcan, CHP Edirne  Milletvekili ve 2. Sıra Adayı Erdin Bircan, CHP Keşan İlçe Başkanı Salim Yatıkçı, Keşan Belediye Başkan yardımcıları Cengizhan Aktan, Mücahit Erdoğan, Belediye Meclisi üyeleri, CHP Keşan İlçe yöneticileri, CHP Keşan Kadın ve Gençlik Kolu yöneticileri, İYİ Parti 1. Sıra Adayı Orhan Çakırlar ile İYİ Parti Keşan yöneticileri, Paşayiğit Mahalle Muhtarı Ahmet Kaya, mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı.

Paşayiğit Mahallesi’nde Cami önünde verilen iftar yemeği öncesi İmam Emin Ertekin tarafından Kuran-ı Kerim okundu ve iftar duası yapıldı.

Başkan Özcan, Eşi Şengül Özcan ve Erdin Bircan ile birlikte yemek servisinin başlamasının ardından kazanların başına geçerek iftar yemeği dağıttı.

Özcan, yemek sonrası yaptığı konuşmada, iftara katılan Paşayiğit halkına teşekkür etti ve hayırlı Ramazanlar diledi.

 

 

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı