Keşan Çocuk İstismarını Protesto İçin Yürüdü…

Keşan Çocuk İstismarını Protesto İçin Yürüdü…

Keşan’da 23 Şubat 2018 Cuma günü Keşan Kaymakamlığı tarafından Çocuk İstismarı’nı Protesto amaçlı yürüyüş düzenlendi. Saat 12.00’de Orman İşletme Müdürlüğü önünde başlayan yürüyüşe Keşan Belediye Başkan Yardımcıları Salim Şevik, Cengizhan Aktan, AKP Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık ile MHP Keşan İlçe Başkanı Erkan Gege, CHP Keşan İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli Alpullu Şeker Fabrikası’nın satılmasıs kararı...

Haberin Tarihi: 24 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:321 defa okundu.

Keşan’da 23 Şubat 2018 Cuma günü Keşan Kaymakamlığı tarafından Çocuk İstismarı’nı Protesto amaçlı yürüyüş düzenlendi.

Saat 12.00’de Orman İşletme Müdürlüğü önünde başlayan yürüyüşe Keşan Belediye Başkan Yardımcıları Salim Şevik, Cengizhan Aktan, AKP Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık ile MHP Keşan İlçe Başkanı Erkan Gege, CHP Keşan İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli Alpullu Şeker Fabrikası’nın satılmasıs kararı ile ilgili olarak düzenleneen toplantıya katılmak üzere Alpullu’ya gitttiği için CHP’den İlçe Yönettim Kurulu üyeleri, Keşan Sosyal Hizmet merkezi Müdürü Nergis Karaağaçlı, mahalle muhtarları,  Sivil Toplum Örgütü temsilcileri katıldılar.

Yaklaşık 1000 kişiden oluşan kortej sloganlar eşliğinde Cumhuriyet Meydanı’na kadar  yürüdü.

Burada Saygı duruşunun yapılması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Keşan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Nergis Karaağaçlı bir konuşma yaparak; çocuk istismarına dikkat çekere, “Bunu engellemek için gerekli çalışmaların yapılması gerekiyor. Bizler toplum olarak üzerimize düşeni yapmalıyız.” dedi.

Yürüyüş ile ilgili haberin tüm detaylarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.


REKLAMLAR

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı