Manşet

Keşan da Japon Style Açıldı

Keşan da Japon Style Açıldı

Japon Style Erkek

Günümüz gençlerinin tarzı haline gelmiş olan yeni moda akımı: japon style erkek giyim. Dik yakalı, dar kesim, dirsek ve bilek arası kol uzunluğu ve renkli – detaylı tasarımı ile dikkat çeken bir giyim tarzı olmuştur.

Japon Style
Japon Style

Kış gelmesiyle birlikte örnek olarak gösterildiği gibi Mont – Kaban tarzında kıyafetleri de bulunmaktadır. Adından da anlaşıldığı gibi Japon Style erkek giyiminde gayet başarılı bir akım oluşturma sürecindedir. Asyalıların kıyafetleri, giyim tarzı biraz da yaşam tarzı ve kültürleri örnek alınarak esinlenilmiş olan bu yeni tasarımlar şuan ve uzun vadede moda ikonu olarak kalıcılığını koruyacağa benziyor.

Japon Style erkek giyiminde, bayan giyiminde, çocuk giyiminde revaçta olan bir tarz haline geldi. Ülkemizde bu tarz kıyafetlerin üretimi ve satışı pek bulunmasa da internet ortamında gelişmekte olan bir kategori halinde. Sanal ortam da şu anlık rekabet pek fazla değil. İlerleyen zamanlarda bu tarzda yeni bir marka oluşumu olur mu bilinmez ama geleceği parlak olan bir akım olacak gibi gözüküyor. 2016’ya bomba gibi girmeyi düşünen renklimo ya keşan postası olarak başarılar diliyoruz.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL